Teams
# Team Categorie Leiders
1 v.v. Hekelingen 1 Mannen zaterdag
2 DWOW 1 Mannen zondag
3 HCSC 1 Mannen zaterdag
4 Beek Vooruit 1 Mannen zondag
5 Hegelsom 1 Mannen zondag Juul Pennings (06-21154022) (Leider); Peter Geurts (06-40406919) (Leider); Math Joosten (06-15680959) (Trainer); Hans Kauffeld (06 42392692) (Fysiotherapeut); Erick Boots (06 27461734) (Assistent scheidsrechter); Niels Draak (06 13625203) (Leider); Sjaco Gijsberts (Keeperstrainer);
6 DWOW 1
7 EVC 1 Mannen zaterdag
8 Omlandia 1 Mannen zaterdag
9 WMC 1 Mannen zondag Stefan Mol (Teammanager); Arnold de Block (Trainer); Nino de Haas (Verzorger);
10 SDOB 1 Mannen zaterdag
11 SC Emma 1 Mannen zondag
12 MOC 1 Mannen zondag
13 vv SCM 1 Mannen zondag Ron Crommen (Trainer/Coach); Felix Kallen (Teammanager);
14 MSC/Amslod Mannen zondag
15 EVC 1 Mannen zaal
16 Omlandia 1
17 JEKA 1 Mannen zondag
18 MSC/Amslod 1 Mannen zaterdag
19 Heeswijk 1 Mannen zondag
20 GHVV'13 1
21 Foresters (de) 1 Mannen zaterdag
22 EVC 2 Mannen zaterdag
23 SC Emma 2 Mannen zaterdag
24 EVC 2 Mannen zaal
25 v.v. Hekelingen 2 Mannen zaterdag
26 Heeswijk 2 Mannen zondag
27 JEKA 2 Mannen zondag
28 SC Emma 2 Mannen zondag
29 WMC 2 Mannen zondag Piet Entius (Teammanager); Rajesh Bishesar (Trainer); Paul Sluis (Assistent scheidsrechter);
30 MSC/Amslod 2 Mannen zondag
31 Hegelsom 2 Mannen zondag John Kluskens (Trainer); Jos Janssen (Leider); Hans Kauffeld (06 42392692) (Fysiotherapeut);
32 EVC 2 Mannen zondag
33 Beek Vooruit 2 Mannen zondag
34 Omlandia 2
35 MSC/Amslod 2 Mannen zaterdag
36 MOC 2 Mannen zondag
37 GHVV'13 2
38 Omlandia 2 Mannen zaterdag
39 Foresters (de) 2 Mannen zaterdag
40 SDOB 2 Mannen zondag
41 HSV'69 2
42 DWOW 2 Mannen zondag
43 vv SCM 2 Mannen zondag
44 Beek Vooruit 2 Mannen zaterdag
45 HCSC 2 Mannen zaterdag
46 JEKA 3 Mannen zondag
47 GHVV'13 3
48 DWOW 3 Mannen zondag
49 Beek Vooruit 3 Mannen zondag
50 SC Emma 3 Mannen zondag
51 Hegelsom 3 Mannen zondag Freek Linders (06-13111727) (Leider); Ruud Beerkens (06-22302031) (Leider); Niels van Stiphout (Leider);
52 MSC/Amslod 3 Mannen zaterdag
53 HSV'69 3
54 Omlandia 3 Mannen zaterdag
55 Heeswijk 3 Mannen zondag
56 EVC 3 Mannen zaterdag
57 SC Emma 3 Mannen zaterdag
58 v.v. Hekelingen 3 Mannen zaterdag
59 WMC 3 Mannen zondag
60 Foresters (de) 3 Mannen zaterdag
61 vv SCM 3 Mannen zondag
62 HCSC 3 Mannen zaterdag
63 SDOB 3 Mannen zondag
64 Omlandia 3
65 MSC/Amslod 3 Mannen zondag
66 v.v. Hekelingen 4 Mannen zaterdag
67 Hegelsom 4 Mannen zondag Roger Janssen (077-3988534/06-27385217) (Leider); Jos Peeters (06-22929878) (Leider);
68 HSV'69 4
69 vv SCM 4 Mannen zondag
70 Omlandia 4 Mannen zaterdag
71 Heeswijk 4 Mannen zondag
72 SC Emma 4 Mannen zondag
73 SDOB 4 Mannen zondag
74 WMC 4 Mannen zondag Vedat Ă–zdemir (Teammanager); Arnoud Hoppes (Teammanager);
75 DWOW 4 Mannen zondag
76 JEKA 4 Mannen zondag
77 GHVV'13 4
78 Omlandia 4
79 Beek Vooruit 4 Mannen zondag
80 Foresters (de) 4 Mannen zaterdag
81 HCSC 4 Mannen zaterdag
82 JEKA 5 Mannen zondag
83 vv SCM 5 Mannen zondag
84 GHVV'13 5
85 SC Emma 5 Mannen zondag
86 Foresters (de) 5 Mannen zaterdag
87 Beek Vooruit 5 Mannen zondag
88 Omlandia 5
89 Heeswijk 5 Mannen zondag
90 v.v. Hekelingen 5 Mannen zaterdag
91 SDOB 5 Mannen zondag
92 SC Emma 6 Mannen zondag
93 GHVV'13 6
94 Heeswijk 6 Mannen zondag
95 Beek Vooruit 6 Mannen zondag
96 v.v. Hekelingen 6 Mannen zaterdag
97 Foresters (de) 6 Mannen zaterdag
98 JEKA 6 Mannen zondag
99 Omlandia 6
100 vv SCM 6 Mannen zondag
101 Heeswijk 7 Mannen zondag
102 Beek Vooruit 7 Mannen zondag
103 Foresters (de) 7 Mannen zaterdag
104 v.v. Hekelingen 7 Mannen zaterdag
105 JEKA 7 Mannen zondag
106 GHVV'13 7
107 v.v. Hekelingen 8 Mannen zaterdag
108 Beek Vooruit 8 Mannen zondag
109 Foresters (de) 8 Mannen zaterdag
110 Heeswijk 8 Mannen zondag
111 JEKA 8 Mannen zondag
112 v.v. Hekelingen 9 Mannen zaterdag
113 JEKA 9 Mannen zondag
114 Beek Vooruit 9 Mannen zondag
115 JEKA 10 Mannen zondag
116 Beek Vooruit 10 Mannen zondag
117 v.v. Hekelingen 10 Mannen zaterdag
118 JEKA 11 Mannen zondag
119 Beek Vooruit 11 Mannen zondag
120 Beek Vooruit 12 Mannen zondag
121 JEKA 12 Mannen zondag
122 JEKA 13 Mannen zondag
123 Beek Vooruit 13 Mannen zondag
124 JEKA 14 Mannen zondag
125 JEKA 15 Mannen zondag
126 JEKA 16 Mannen zondag
127 JEKA 17 Mannen zondag
128 JEKA 18 Mannen zondag
129 JEKA 19 Mannen zondag
130 v.v. Hekelingen VE1 Mannen veteranen zondag
131 v.v. Hekelingen VE2 Mannen veteranen zondag
132 Heeswijk 35+1 Mannen 35+ zondag
133 SDOB 35+1
134 MSC/Amslod 35+1
135 Omlandia 35+1
136 Beek Vooruit 35+1
137 vv SCM 35+1
138 MOC 35+1 Mannen 35+ zondag
139 HSV'69 35+1
140 EVC 35+1 Mannen 35+ zondag
141 vv SCM 35+2
142 Beek Vooruit 45+1
143 JEKA 45+1
144 EVC 45+1 Mannen 45+ zondag
145 Omlandia 45+1
146 HSV'69 45+1
147 SDOB 45+1 Mannen 45+ zondag
148 Beek Vooruit 45+2
149 SDOB 45+2 Mannen 45+ zondag
150 WMC G1G G-voetbal zaterdag Ingrid van Ginkel (Teammanager);
151 vv SCM G1 G-voetbal zaterdag
152 JEKA G1G G-voetbal zaterdag
153 v.v. Hekelingen G1 G-voetbal zaterdag
154 WMC G2 G-voetbal zaterdag Edwin van der Neut (Teammanager); Ingrid Ranzijn (Teammanager);
155 vv SCM G2 G-voetbal zaterdag
156 GHVV'13 JO19-1
157 Foresters (de) JO19-1 Jeugd onder 19 zaterdag
158 Heeswijk JO19-1 Jeugd onder 19 zaterdag
159 EVC JO19-1 Jeugd onder 19 zaterdag
160 Hegelsom JO19-1 Jeugd onder 19 zaterdag Sander Rambags (Trainer/Coach); Mart Huijs (Leider); Robert Claessens (Leider);
161 DWOW JO19-1 Jeugd onder 19 zaterdag
162 JEKA JO19-1 Jeugd onder 19 zaterdag
163 Beek Vooruit JO19-1 Jeugd onder 19 zaterdag
164 MSC/Amslod JO19-1 Jeugd onder 19 zaterdag
165 Omlandia JO19-1 Jeugd onder 19 zaterdag
166 SDOB JO19-1 Jeugd onder 19 zaterdag Ron Dorreboom (Leider); Michel Ottolini (Trainer);
167 v.v. Hekelingen JO19-1 Jeugd onder 19 zaterdag
168 HCSC JO19-1 Jeugd onder 19 zaterdag
169 Foresters (de) JO19-2 Jeugd onder 19 zaterdag Jerrel Wijnhard (Trainer); Bas Michielsen (Leider);
170 Beek Vooruit JO19-2 Jeugd onder 19 zaterdag
171 MSC/Amslod JO19-2 Jeugd onder 19 zaterdag
172 Heeswijk JO19-2 Jeugd onder 19 zaterdag
173 EVC JO19-2 Jeugd onder 19 zaterdag
174 JEKA JO19-2 Jeugd onder 19 zaterdag
175 GHVV'13 JO19-2
176 v.v. Hekelingen JO19-2 Jeugd onder 19 zaterdag
177 Omlandia JO19-2 Jeugd onder 19 zaterdag
178 Beek Vooruit JO19-3 Jeugd onder 19 zaterdag
179 JEKA JO19-3 Jeugd onder 19 zaterdag
180 v.v. Hekelingen JO19-3 Jeugd onder 19 zaterdag
181 Foresters (de) JO19-3 Jeugd onder 19 zaterdag
182 JEKA JO19-4 Jeugd onder 19 zaterdag
183 Beek Vooruit JO19-4 Jeugd onder 19 zaterdag
184 JEKA JO19-5 Jeugd onder 19 zaterdag
185 Beek Vooruit JO19-5 Jeugd onder 19 zaterdag
186 JEKA JO19-6 Jeugd onder 19 zaterdag
187 JEKA JO19-7 Jeugd onder 19 zaterdag
188 JEKA JG1G Jeugd G-voetbal zaterdag
189 Beek Vooruit JG1 Jeugd G-voetbal zaterdag
190 vv SCM JG1 Jeugd G-voetbal zaterdag
191 v.v. Hekelingen JO17-1 Jeugd onder 17 zaterdag
192 Foresters (de) JO17-1 Jeugd onder 17 zaterdag
193 MSC/Amslod JO17-1 Jeugd onder 17 zaterdag
194 MOC JO17-1 Jeugd onder 17 zaterdag
195 Hegelsom JO17-1G Jeugd onder 17 zaterdag Pim Gubbels (06 41 45 87 51) (Trainer/Coach); Juul Janssen (Trainer/Coach); Rik Huijs (Trainer/Coach); Niels Draak (Assistent scheidsrechter); Sjaco Gijsbers (Keeperstrainer);
196 HCSC JO17-1 Jeugd onder 17 zaterdag
197 EVC JO17-1 Jeugd onder 17 zaterdag
198 ST HSV'69/Zevenhoven JO17-1
199 Heeswijk JO17-1 Jeugd onder 17 zaterdag
200 JEKA JO17-1 Jeugd onder 17 zaterdag
201 SDOB JO17-1 Jeugd onder 17 zaterdag
202 Beek Vooruit JO17-1 Jeugd onder 17 zaterdag
203 MOC JO17-2 Jeugd onder 17 zaterdag
204 v.v. Hekelingen JO17-2 Jeugd onder 17 zaterdag
205 Beek Vooruit JO17-2 Jeugd onder 17 zaterdag
206 Heeswijk JO17-2G Jeugd onder 17 zaterdag
207 JEKA JO17-2 Jeugd onder 17 zaterdag
208 MSC/Amslod JO17-2 Jeugd onder 17 zaterdag
209 Foresters (de) JO17-2 Jeugd onder 17 zaterdag
210 EVC JO17-2 Jeugd onder 17 zaterdag
211 v.v. Hekelingen JO17-3 Jeugd onder 17 zaterdag
212 JEKA JO17-3 Jeugd onder 17 zaterdag
213 Beek Vooruit JO17-3 Jeugd onder 17 zaterdag
214 MSC/Amslod JO17-3 Jeugd onder 17 zaterdag
215 JEKA JO17-4 Jeugd onder 17 zaterdag
216 v.v. Hekelingen JO17-4 Jeugd onder 17 zaterdag
217 JEKA JO17-5 Jeugd onder 17 zaterdag
218 JEKA JO17-6 Jeugd onder 17 zaterdag
219 JEKA JO17-7 Jeugd onder 17 zaterdag
220 JEKA JO17-8 Jeugd onder 17 zaterdag
221 Omlandia JO16-1 Jeugd onder 16 zaterdag
222 DWOW JO16-1 Jeugd onder 16 zaterdag
223 Foresters (de) JO16-1 Jeugd onder 16 zaterdag
224 Beek Vooruit JO16-1 Jeugd onder 16 zaterdag
225 GHVV'13 JO16-1
226 Beek Vooruit JO16-2 Jeugd onder 16 zaterdag
227 Foresters (de) JO16-2 Jeugd onder 16 zaterdag
228 MSC/Amslod JO15-1 Jeugd onder 15 zaterdag
229 SDOB JO15-1 Jeugd onder 15 zaterdag
230 Heeswijk JO15-1 Jeugd onder 15 zaterdag
231 DWOW JO15-1 Jeugd onder 15 zaterdag
232 WMC JO15-1 Jeugd onder 15 zaterdag
233 Foresters (de) JO15-1 Jeugd onder 15 zaterdag
234 HCSC JO15-1 Jeugd onder 15 zaterdag
235 JEKA JO15-1 Jeugd onder 15 zaterdag
236 EVC JO15-1 Jeugd onder 15 zaterdag
237 v.v. Hekelingen JO15-1 Jeugd onder 15 zaterdag
238 MOC JO15-1 Jeugd onder 15 zaterdag
239 Beek Vooruit JO15-1 Jeugd onder 15 zaterdag
240 Hegelsom JO15-1G Jeugd onder 15 zaterdag Lieke Stiphout (077-3985692) (Trainer/Coach); Pedro Versteegen (Trainer); Danny van Rens (Leider); Bram Cox (Trainer); Sjaco Gijsbers (Keeperstrainer);
241 Omlandia JO15-1 Jeugd onder 15 zaterdag
242 Foresters (de) JO15-2 Jeugd onder 15 zaterdag
243 JEKA JO15-2 Jeugd onder 15 zaterdag
244 MSC/Amslod JO15-2 Jeugd onder 15 zaterdag
245 Omlandia JO15-2 Jeugd onder 15 zaterdag
246 HCSC JO15-2 Jeugd onder 15 zaterdag
247 v.v. Hekelingen JO15-2 Jeugd onder 15 zaterdag
248 Beek Vooruit JO15-2 Jeugd onder 15 zaterdag
249 EVC JO15-2 Jeugd onder 15 zaterdag
250 Heeswijk JO15-2 Jeugd onder 15 zaterdag
251 SDOB JO15-2 Jeugd onder 15 zaterdag
252 v.v. Hekelingen JO15-3 Jeugd onder 15 zaterdag
253 Foresters (de) JO15-3 Jeugd onder 15 zaterdag
254 JEKA JO15-3 Jeugd onder 15 zaterdag
255 MSC/Amslod JO15-3 Jeugd onder 15 zaterdag
256 Beek Vooruit JO15-3 Jeugd onder 15 zaterdag
257 JEKA JO15-4 Jeugd onder 15 zaterdag
258 JEKA JO15-5 Jeugd onder 15 zaterdag
259 JEKA JO15-6 Jeugd onder 15 zaterdag
260 JEKA JO15-7 Jeugd onder 15 zaterdag
261 JEKA JO15-8 Jeugd onder 15 zaterdag
262 JEKA JO15-9 Jeugd onder 15 zaterdag
263 JEKA JO15-10 Jeugd onder 15 zaterdag
264 JEKA JO15-11 Jeugd onder 15 zaterdag
265 JEKA JO15-12 Jeugd onder 15 zaterdag
266 MOC JO14-1 Jeugd onder 14 zaterdag
267 Beek Vooruit JO14-1 Jeugd onder 14 zaterdag
268 Foresters (de) JO14-1 Jeugd onder 14 zaterdag
269 SDOB JO14-1 Jeugd onder 14 zaterdag
270 JEKA JO14-1 Jeugd onder 14 zaterdag
271 GHVV'13 JO14-1G
272 EVC JO14-1 Jeugd onder 14 zaterdag
273 HSV'69 JO14-1
274 Foresters (de) JO14-2 Jeugd onder 14 zaterdag
275 Beek Vooruit JO14-2 Jeugd onder 14 zaterdag
276 Beek Vooruit JO14-3 Jeugd onder 14 zaterdag
277 Foresters (de) JO14-3 Jeugd onder 14 zaterdag
278 Hegelsom JO13-1 Jeugd onder 13 zaterdag Peter Nijssen (077-3980051) (Trainer/Coach); Gerald Voragen (Leider); Sandor Verhaeg (Trainer); Ivo Oolthuis (Leider); Sjaco Gijsbers (Keeperstrainer);
279 Beek Vooruit JO13-1 Jeugd onder 13 zaterdag
280 v.v. Hekelingen JO13-1 Jeugd onder 13 zaterdag
281 Omlandia JO13-1 Jeugd onder 13 zaterdag
282 Heeswijk JO13-1G Jeugd onder 13 zaterdag
283 MOC JO13-1 Jeugd onder 13 zaterdag
284 MSC/Amslod JO13-1 Jeugd onder 13 zaterdag
285 EVC JO13-1 Jeugd onder 13 zaterdag
286 Foresters (de) JO13-1 Jeugd onder 13 zaterdag
287 DWOW JO13-1 Jeugd onder 13 zaterdag
288 HCSC JO13-1 Jeugd onder 13 zaterdag
289 JEKA JO13-1 Jeugd onder 13 zaterdag
290 SDOB JO13-1 Jeugd onder 13 zaterdag
291 GHVV'13 JO13-1G
292 SC Emma JO13-1 Jeugd onder 13 zaterdag
293 Omlandia JO13-2 Jeugd onder 13 zaterdag
294 HCSC JO13-2 Jeugd onder 13 zaterdag
295 JEKA JO13-2 Jeugd onder 13 zaterdag
296 Beek Vooruit JO13-2 Jeugd onder 13 zaterdag
297 MSC/Amslod JO13-2 Jeugd onder 13 zaterdag
298 EVC JO13-2 Jeugd onder 13 zaterdag
299 v.v. Hekelingen JO13-2G Jeugd onder 13 zaterdag
300 Foresters (de) JO13-2 Jeugd onder 13 zaterdag
301 Beek Vooruit JO13-3 Jeugd onder 13 zaterdag
302 v.v. Hekelingen JO13-3 Jeugd onder 13 zaterdag
303 Omlandia JO13-3 Jeugd onder 13 zaterdag
304 JEKA JO13-3 Jeugd onder 13 zaterdag
305 Foresters (de) JO13-3 Jeugd onder 13 zaterdag Jos Vestering (Leider); Koert Peperkamp (Leider);
306 JEKA JO13-4 Jeugd onder 13 zaterdag
307 JEKA JO13-5 Jeugd onder 13 zaterdag
308 JEKA JO13-6 Jeugd onder 13 zaterdag
309 JEKA JO13-7 Jeugd onder 13 zaterdag
310 JEKA JO13-8 Jeugd onder 13 zaterdag
311 JEKA JO13-9 Jeugd onder 13 zaterdag
312 JEKA JO13-10 Jeugd onder 13 zaterdag
313 JEKA JO13-11 Jeugd onder 13 zaterdag
314 JEKA JO13-12 Jeugd onder 13 zaterdag
315 JEKA JO12-1 Jeugd onder 12 zaterdag
316 HSV'69 JO12-1
317 Beek Vooruit JO12-1 Jeugd onder 12 zaterdag
318 Heeswijk JO12-1 Jeugd onder 12 zaterdag
319 Foresters (de) JO12-1 Jeugd onder 12 zaterdag
320 SDOB JO12-1 Jeugd onder 12 zaterdag
321 EVC JO12-1 Jeugd onder 12 zaterdag
322 v.v. Hekelingen JO12-1 Jeugd onder 12 zaterdag
323 WMC JO12-1 Jeugd onder 12 zaterdag
324 MSC/Amslod JO12-1 Jeugd onder 12 zaterdag
325 DWOW JO12-1 Jeugd onder 12 zaterdag
326 MOC JO12-1 Jeugd onder 12 zaterdag
327 Hegelsom JO12-1 Jeugd onder 12 zaterdag Jeroen Janssen (Trainer); Ruud Zanders (Trainer); Joep Vossen (Trainer); Lotte van Houtum (Leider);
328 HCSC JO12-1 Jeugd onder 12 zaterdag
329 SDOB JO12-2 Jeugd onder 12 zaterdag
330 Foresters (de) JO12-2 Jeugd onder 12 zaterdag
331 v.v. Hekelingen JO12-2 Jeugd onder 12 zaterdag
332 Beek Vooruit JO12-2 Jeugd onder 12 zaterdag
333 EVC JO12-2 Jeugd onder 12 zaterdag
334 v.v. Hekelingen JO12-3 Jeugd onder 12 zaterdag
335 Foresters (de) JO12-3 Jeugd onder 12 zaterdag
336 Beek Vooruit JO12-3 Jeugd onder 12 zaterdag
337 Beek Vooruit JO12-4 Jeugd onder 12 zaterdag
338 Beek Vooruit JO12-5 Jeugd onder 12 zaterdag
339 HCSC JO11-1 Jeugd onder 11 zaterdag
340 Hegelsom JO11-1 Jeugd onder 11 zaterdag Ralf Broos (Trainer); Richard Verhaeg (Trainer); Marcel Buijssen (Trainer);
341 EVC JO11-1 Jeugd onder 11 zaterdag
342 Heeswijk JO11-1 Jeugd onder 11 zaterdag
343 Beek Vooruit JO11-1 Jeugd onder 11 zaterdag
344 SC Emma JO11-1 Jeugd onder 11 zaterdag
345 HSV'69 JO11-1
346 DWOW JO11-1 Jeugd onder 11 zaterdag
347 SDOB JO11-1 Jeugd onder 11 zaterdag
348 Foresters (de) JO11-1 Jeugd onder 11 zaterdag
349 v.v. Hekelingen JO11-1 Jeugd onder 11 zaterdag
350 JEKA JO11-1G Jeugd onder 11 zaterdag
351 GHVV'13 JO11-1G
352 Omlandia JO11-1G Jeugd onder 11 zaterdag
353 MSC/Amslod JO11-1 Jeugd onder 11 zaterdag
354 MOC JO11-1 Jeugd onder 11 zaterdag
355 MSC/Amslod JO11-2 Jeugd onder 11 zaterdag
356 EVC JO11-2 Jeugd onder 11 zaterdag
357 Omlandia JO11-2G Jeugd onder 11 zaterdag
358 Heeswijk JO11-2 Jeugd onder 11 zaterdag
359 v.v. Hekelingen JO11-2 Jeugd onder 11 zaterdag
360 Foresters (de) JO11-2 Jeugd onder 11 zaterdag
361 JEKA JO11-2G Jeugd onder 11 zaterdag
362 SDOB JO11-2 Jeugd onder 11 zaterdag
363 DWOW JO11-2 Jeugd onder 11 zaterdag
364 Beek Vooruit JO11-2 Jeugd onder 11 zaterdag
365 Foresters (de) JO11-3 Jeugd onder 11 zaterdag
366 JEKA JO11-3G Jeugd onder 11 zaterdag
367 Beek Vooruit JO11-3 Jeugd onder 11 zaterdag
368 v.v. Hekelingen JO11-3G Jeugd onder 11 zaterdag
369 Omlandia JO11-3 Jeugd onder 11 zaterdag
370 MSC/Amslod JO11-3 Jeugd onder 11 zaterdag
371 v.v. Hekelingen JO11-4 Jeugd onder 11 zaterdag
372 MSC/Amslod JO11-4 Jeugd onder 11 zaterdag
373 Foresters (de) JO11-4 Jeugd onder 11 zaterdag
374 Beek Vooruit JO11-4 Jeugd onder 11 zaterdag
375 JEKA JO11-4G Jeugd onder 11 zaterdag
376 JEKA JO11-5G Jeugd onder 11 zaterdag
377 v.v. Hekelingen JO11-5 Jeugd onder 11 zaterdag
378 JEKA JO11-6G Jeugd onder 11 zaterdag
379 JEKA JO11-7G Jeugd onder 11 zaterdag
380 JEKA JO11-8G Jeugd onder 11 zaterdag
381 JEKA JO11-9G Jeugd onder 11 zaterdag
382 DWOW JO10-1 Jeugd onder 10 zaterdag
383 EVC JO10-1 Jeugd onder 10 zaterdag
384 v.v. Hekelingen JO10-1 Jeugd onder 10 zaterdag
385 WMC JO10-1G Jeugd onder 10 zaterdag Bianca Eickholt (Teammanager); Patrick Vijzelaar (Trainer/Coach); Dick van Wel (Trainer/Coach);
386 GHVV'13 JO10-1G
387 MSC/Amslod JO10-1 Jeugd onder 10 zaterdag
388 SDOB JO10-1 Jeugd onder 10 zaterdag
389 HCSC JO10-1 Jeugd onder 10 zaterdag
390 SC Emma JO10-1 Jeugd onder 10 zaterdag
391 MOC JO10-1 Jeugd onder 10 zaterdag
392 vv SCM JO10-1 Jeugd onder 10 zaterdag
393 JEKA JO10-1 Jeugd onder 10 zaterdag
394 Beek Vooruit JO10-1 Jeugd onder 10 zaterdag
395 Foresters (de) JO10-1 Jeugd onder 10 zaterdag
396 Beek Vooruit JO10-2 Jeugd onder 10 zaterdag
397 JEKA JO10-2 Jeugd onder 10 zaterdag
398 v.v. Hekelingen JO10-2 Jeugd onder 10 zaterdag
399 SDOB JO10-2 Jeugd onder 10 zaterdag
400 Foresters (de) JO10-2 Jeugd onder 10 zaterdag
401 Foresters (de) JO10-3 Jeugd onder 10 zaterdag Linda Daniels (Trainer/Coach); Jeroen Haanstra (Trainer/Coach);
402 v.v. Hekelingen JO10-3 Jeugd onder 10 zaterdag
403 JEKA JO10-3 Jeugd onder 10 zaterdag
404 Beek Vooruit JO10-3 Jeugd onder 10 zaterdag
405 v.v. Hekelingen JO10-4 Jeugd onder 10 zaterdag
406 JEKA JO10-4 Jeugd onder 10 zaterdag
407 Beek Vooruit JO10-4 Jeugd onder 10 zaterdag
408 JEKA JO10-5 Jeugd onder 10 zaterdag
409 JEKA JO10-6 Jeugd onder 10 zaterdag
410 JEKA JO10-7 Jeugd onder 10 zaterdag
411 JEKA JO10-8 Jeugd onder 10 zaterdag
412 JEKA JO10-9 Jeugd onder 10 zaterdag
413 JEKA JO10-10 Jeugd onder 10 zaterdag
414 JEKA JO10-11 Jeugd onder 10 zaterdag
415 JEKA JO10-12 Jeugd onder 10 zaterdag
416 SC Emma JO9-1 Jeugd onder 9 zaterdag
417 Hegelsom JO9-1G Jeugd onder 9 zaterdag Twan van de Rijdt (Trainer/Coach); Joep Gommans (Trainer); Mark Koning (Trainer);
418 SDOB JO9-1 Jeugd onder 9 zaterdag
419 Heeswijk JO9-1G Jeugd onder 9 zaterdag
420 Beek Vooruit JO9-1 Jeugd onder 9 zaterdag
421 HSV'69 JO9-1
422 DWOW JO9-1 Jeugd onder 9 zaterdag
423 GHVV'13 JO9-1G
424 JEKA JO9-1G Jeugd onder 9 zaterdag
425 HCSC JO9-1 Jeugd onder 9 zaterdag
426 MOC JO9-1 Jeugd onder 9 zaterdag
427 Omlandia JO9-1 Jeugd onder 9 zaterdag
428 Foresters (de) JO9-1 Jeugd onder 9 zaterdag Robbert Michielsen (Trainer/Coach); Erwin Edelman (Leider);
429 v.v. Hekelingen JO9-1 Jeugd onder 9 zaterdag
430 MSC/Amslod JO9-1 Jeugd onder 9 zaterdag
431 EVC JO9-1 Jeugd onder 9 zaterdag
432 EVC JO9-2 Jeugd onder 9 zaterdag
433 JEKA JO9-2G Jeugd onder 9 zaterdag
434 v.v. Hekelingen JO9-2 Jeugd onder 9 zaterdag
435 DWOW JO9-2 Jeugd onder 9 zaterdag
436 Foresters (de) JO9-2 Jeugd onder 9 zaterdag
437 MSC/Amslod JO9-2 Jeugd onder 9 zaterdag
438 Heeswijk JO9-2 Jeugd onder 9 zaterdag
439 Beek Vooruit JO9-2 Jeugd onder 9 zaterdag
440 SDOB JO9-2 Jeugd onder 9 zaterdag
441 Hegelsom JO9-2G Jeugd onder 9 zaterdag Rob van Houtum (Trainer); Twan Verdellen (Trainer); Erwin Oomen (Trainer);
442 v.v. Hekelingen JO9-3 Jeugd onder 9 zaterdag
443 MSC/Amslod JO9-3 Jeugd onder 9 zaterdag
444 Foresters (de), JO9-3M
445 Beek Vooruit JO9-3 Jeugd onder 9 zaterdag
446 JEKA JO9-3G Jeugd onder 9 zaterdag
447 SDOB, JO9-3
448 Beek Vooruit JO9-4 Jeugd onder 9 zaterdag
449 SDOB JO9-4M Jeugd onder 9 zaterdag
450 JEKA JO9-4G Jeugd onder 9 zaterdag
451 JEKA JO9-5G Jeugd onder 9 zaterdag
452 JEKA JO9-6G Jeugd onder 9 zaterdag
453 JEKA JO9-7G Jeugd onder 9 zaterdag
454 JEKA JO9-8G Jeugd onder 9 zaterdag
455 JEKA JO9-9G Jeugd onder 9 zaterdag
456 JEKA JO9-10G Jeugd onder 9 zaterdag
457 JEKA JO9-11G Jeugd onder 9 zaterdag
458 JEKA JO9-12 Jeugd onder 9 zaterdag
459 SDOB JO8-1 Jeugd onder 8 zaterdag
460 WMC JO8-1 Jeugd onder 8 zaterdag
461 Heeswijk JO8-1 Jeugd onder 8 zaterdag
462 JEKA JO8-1 Jeugd onder 8 zaterdag
463 Foresters (de) JO8-1 Jeugd onder 8 zaterdag
464 HCSC JO8-1 Jeugd onder 8 zaterdag
465 DWOW JO8-1 Jeugd onder 8 zaterdag
466 EVC JO8-1 Jeugd onder 8 zaterdag
467 Beek Vooruit JO8-1 Jeugd onder 8 zaterdag
468 MSC/Amslod JO8-1 Jeugd onder 8 zaterdag
469 v.v. Hekelingen JO8-1 Jeugd onder 8 zaterdag
470 MOC JO8-1 Jeugd onder 8 zaterdag
471 Omlandia JO8-1 Jeugd onder 8 zaterdag
472 Beek Vooruit JO8-2 Jeugd onder 8 zaterdag
473 HCSC JO8-2 Jeugd onder 8 zaterdag
474 Foresters (de) JO8-2 Jeugd onder 8 zaterdag
475 v.v. Hekelingen JO8-2 Jeugd onder 8 zaterdag
476 MSC/Amslod JO8-2 Jeugd onder 8 zaterdag
477 Omlandia JO8-2 Jeugd onder 8 zaterdag
478 JEKA JO8-2 Jeugd onder 8 zaterdag
479 EVC JO8-2 Jeugd onder 8 zaterdag
480 Beek Vooruit JO8-3 Jeugd onder 8 zaterdag
481 JEKA JO8-3 Jeugd onder 8 zaterdag
482 EVC JO8-3 Jeugd onder 8 zaterdag
483 v.v. Hekelingen JO8-3 Jeugd onder 8 zaterdag
484 Foresters (de) JO8-3 Jeugd onder 8 zaterdag
485 HCSC JO8-3 Jeugd onder 8 zaterdag
486 JEKA JO8-4 Jeugd onder 8 zaterdag
487 HCSC JO8-4 Jeugd onder 8 zaterdag
488 Beek Vooruit JO8-4 Jeugd onder 8 zaterdag
489 JEKA JO8-5 Jeugd onder 8 zaterdag
490 JEKA JO8-6 Jeugd onder 8 zaterdag
491 JEKA JO8-7 Jeugd onder 8 zaterdag
492 JEKA JO8-8 Jeugd onder 8 zaterdag
493 JEKA JO8-9 Jeugd onder 8 zaterdag
494 Omlandia JO7-1 Jeugd onder 7 zaterdag
495 JEKA JO7-1G Jeugd onder 7 zaterdag
496 JEKA JO7-2G Jeugd onder 7 zaterdag
497 JEKA JO7-3 Jeugd onder 7 zaterdag
498 JEKA JO7-4 Jeugd onder 7 zaterdag
499 JEKA JO7-5 Jeugd onder 7 zaterdag
500 JEKA JO7-6 Jeugd onder 7 zaterdag
501 JEKA JO7-7M Jeugd onder 7 zaterdag
502 JEKA JO7-8M Jeugd onder 7 zaterdag
503 JEKA JO7-9 Jeugd onder 7 zaterdag
504 JEKA JO7-10 Jeugd onder 7 zaterdag
505 JEKA JO7-11 Jeugd onder 7 zaterdag
506 JEKA JO7-12 Jeugd onder 7 zaterdag
507 JEKA JO7-13 Jeugd onder 7 zaterdag
508 JEKA JO7-14 Jeugd onder 7 zaterdag
509 Omlandia VR1
510 SC Emma VR1 Vrouwen zaterdag
511 Beek Vooruit VR1 Vrouwen zondag
512 GHVV'13 VR1
513 DWOW VR1
514 Hegelsom VR1 Lesley de Sera (Trainer/Coach); Lieke van Stiphout (06-27355468) (Leider); Marjo Arts (Assistent scheidsrechter); Lotte van Houtum (Assistent scheidsrechter);
515 HSV'69 VR1
516 WMC VR1 Vrouwen zaal
517 Omlandia VR1 Vrouwen zaterdag
518 WMC VR1 Vrouwen zondag
519 Foresters (de) VR1 Vrouwen zaterdag
520 JEKA VR1 Vrouwen zondag
521 MSC/Amslod VR1 Vrouwen zaterdag
522 Omlandia VR1
523 v.v. Hekelingen VR1 Vrouwen zaterdag
524 DWOW VR1 Vrouwen zondag
525 SC Emma VR2 Vrouwen zaterdag
526 MSC/Amslod VR2
527 v.v. Hekelingen VR2 Vrouwen zaterdag
528 DWOW VR2 Vrouwen zondag
529 DWOW VR2
530 WMC VR30+1
531 HSV'69 VR30+1
532 vv SCM VR30+1
533 JEKA VR30+1
534 Omlandia VR30+1
535 EVC VR30+1
536 Omlandia VR30+2
537 Omlandia VR30+3
538 DWOW MO19-1 Meisjes onder 19 zaterdag
539 HCSC MO19-1 Meisjes onder 19 zaterdag
540 v.v. Hekelingen MO19-1 Meisjes onder 19 zaterdag
541 Foresters (de) MO19-1 Meisjes onder 19 zaterdag
542 SC Emma MO19-1 Meisjes onder 19 zaterdag
543 GHVV'13 MO19-1
544 JEKA MO19-1 Meisjes onder 19 zaterdag
545 SDOB MO17-1 Meisjes onder 17 zaterdag
546 Beek Vooruit MO17-1 Meisjes onder 17 zaterdag
547 JEKA MO17-1 Meisjes onder 17 zaterdag
548 Foresters (de) MO17-1 Meisjes onder 17 zaterdag
549 v.v. Hekelingen MO17-1 Meisjes onder 17 zaterdag
550 WMC MO17-1 Meisjes onder 17 zaterdag
551 Foresters (de) MO17-2 Meisjes onder 17 zaterdag
552 v.v. Hekelingen MO17-2 Meisjes onder 17 zaterdag
553 DWOW MO15-1 Meisjes onder 15 zaterdag
554 Beek Vooruit MO15-1 Meisjes onder 15 zaterdag
555 JEKA MO15-1 Meisjes onder 15 zaterdag
556 EVC MO15-1 Meisjes onder 15 zaterdag
557 Foresters (de) MO15-1 Meisjes onder 15 zaterdag
558 WMC MO15-1 Meisjes onder 15 zaterdag Maurice Rood (Teammanager); Bianca Eickholt (Teammanager);
559 JEKA MO15-2 Meisjes onder 15 zaterdag
560 Foresters (de) MO13-1 Meisjes onder 13 zaterdag
561 Beek Vooruit MO13-1 Meisjes onder 13 zaterdag
562 JEKA MO13-1 Meisjes onder 13 zaterdag
563 DWOW MO13-1 Meisjes onder 13 zaterdag
564 SDOB MO13-1 Meisjes onder 13 zaterdag
565 Foresters (de) MO13-2 Meisjes onder 13 zaterdag
566 Foresters (de) MO11-1 Meisjes onder 11 zaterdag
567 Beek Vooruit MO11-1
568 SDOB MO11-1 Meisjes onder 11 zaterdag
569 SDOB MO11-2 Meisjes onder 11 zaterdag
570 SDOB MO11-3 Meisjes onder 11 zaterdag
571 MSC/Amslod RC1
572 Hegelsom VET1 Pedro Hofmans (Leider); Patrick van Houtum (Leider); Patrick Manders (Grensrechter); Roy Broos (Leider);
573 HSV'69 JO7-1
574 HSV'69 DB1
575 HSV'69 DS1
576 MSC/Amslod JO17-4 Jeugd onder 17 zaterdag
577 SC Emma JO11-2 Jeugd onder 11 zaterdag
578 MSC/Amslod JO10-2 Jeugd onder 10 zaterdag
579 HCSC JO12-2
580 HSV'69 D1
581 SDOB JO17-2 Jeugd onder 17 zaterdag
582 JEKA 21 Mannen zondag
583 JEKA 20 Mannen zondag
584 vv SCM JO8-1 Jeugd onder 8 zaterdag
585 Hegelsom JO7 Robert Heckathorn (Trainer); Koen Geurts (Trainer); Vacature (Trainer);
586 vv SCM JO14-1 Jeugd onder 14 zaterdag
587 HSV'69 E1
588 vv SCM JO11-1
589 GHVV'13 O23

Powered by MijnClub.nu