Teams
# Team Categorie Leiders
1 SDOB 1 Mannen zaterdag
2 vv SCM 1 Mannen zondag
3 JEKA 1 Mannen zondag
4 v.v. Hekelingen 1 Mannen zaterdag
5 DWOW 1 Mannen zaal
6 EVC 1 Mannen zaterdag
7 GHVV'13 1 Mannen zaterdag
8 HCSC 1 Mannen zaterdag
9 Foresters (de) 1 Mannen zaterdag
10 SC Emma 1 Mannen zondag
11 Hegelsom 1 Mannen zondag Juul Pennings (06-21154022) (Leider); Peter Geurts (06-40406919) (Leider); Math Joosten (06-15680959) (Trainer); Hans Kauffeld (06 42392692) (Fysiotherapeut); Erick Boots (06 27461734) (Assistent scheidsrechter); Niels Draak (06 13625203) (Leider); Sjaco Gijsberts (Keeperstrainer);
12 EVC 1 Mannen zaal
13 Heeswijk 1 Mannen zondag
14 MOC 1 Mannen zondag
15 Omlandia 1 Mannen zaal
16 DWOW 1 Mannen zondag
17 Omlandia 1 Mannen zaterdag
18 WMC 1 Mannen zondag Stefan Mol (Teammanager); Arnold de Block (Trainer); Nino de Haas (Verzorger);
19 EVC 2 Mannen zaterdag
20 Omlandia 2 Mannen zaal
21 Omlandia 2 Mannen zaterdag
22 MOC 2 Mannen zondag
23 Foresters (de) 2 Mannen zaterdag
24 EVC 2 Mannen zaal
25 JEKA 2 Mannen zondag
26 WMC 2 Mannen zondag Piet Entius (Teammanager); Rajesh Bishesar (Trainer); Paul Sluis (Assistent scheidsrechter);
27 Heeswijk 2 Mannen zondag
28 GHVV'13 2 Mannen zaterdag
29 SC Emma 2 Mannen zondag
30 DWOW 2 Mannen zondag
31 SC Emma 2 Mannen zaterdag
32 SDOB 2 Mannen zondag
33 EVC 2 Mannen zondag
34 Hegelsom 2 Mannen zondag John Kluskens (Trainer); Jos Janssen (Leider); Hans Kauffeld (06 42392692) (Fysiotherapeut);
35 v.v. Hekelingen 2 Mannen zaterdag
36 vv SCM 2 Mannen zondag
37 HCSC 2 Mannen zaterdag
38 HSV'69 2 Mannen zondag
39 DWOW 3 Mannen zondag
40 Omlandia 3 Mannen zaterdag
41 JEKA 3 Mannen zondag
42 HCSC 3 Mannen zaterdag
43 SC Emma 3 Mannen zaterdag
44 Foresters (de) 3 Mannen zaterdag
45 HSV'69 3 Mannen zondag
46 vv SCM 3 Mannen zondag
47 SC Emma 3 Mannen zondag
48 v.v. Hekelingen 3 Mannen zaterdag
49 SDOB 3 Mannen zondag
50 GHVV'13 3 Mannen zaterdag
51 Heeswijk 3 Mannen zondag
52 WMC 3 Mannen zondag
53 Omlandia 3 Mannen zaal
54 EVC 3 Mannen zaterdag
55 Hegelsom 3 Mannen zondag Freek Linders (06-13111727) (Leider); Ruud Beerkens (06-22302031) (Leider); Niels van Stiphout (Leider);
56 Omlandia 4 Mannen zaal
57 vv SCM 4 Mannen zondag
58 SDOB 4 Mannen zondag
59 Heeswijk 4 Mannen zondag
60 GHVV'13 4 Mannen zaterdag
61 DWOW 4 Mannen zondag
62 Hegelsom 4 Mannen zondag Roger Janssen (077-3988534/06-27385217) (Leider); Jos Peeters (06-22929878) (Leider);
63 SC Emma 4 Mannen zondag
64 JEKA 4 Mannen zondag
65 WMC 4 Mannen zondag Vedat Ă–zdemir (Teammanager); Arnoud Hoppes (Teammanager);
66 HCSC 4 Mannen zaterdag
67 Foresters (de) 4 Mannen zaterdag
68 v.v. Hekelingen 4 Mannen zaterdag
69 HSV'69 4 Mannen zondag
70 Omlandia 4 Mannen zaterdag
71 vv SCM 5 Mannen zondag
72 SDOB 5 Mannen zondag
73 Omlandia 5 Mannen zaal
74 GHVV'13 5 Mannen zaterdag
75 v.v. Hekelingen 5 Mannen zaterdag
76 JEKA 5 Mannen zondag
77 SC Emma 5 Mannen zondag
78 Heeswijk 5 Mannen zondag
79 Foresters (de) 5 Mannen zaterdag
80 GHVV'13 6 Mannen zaterdag
81 Foresters (de) 6 Mannen zaterdag
82 JEKA 6 Mannen zondag
83 v.v. Hekelingen 6 Mannen zaterdag
84 Heeswijk 6 Mannen zondag
85 SC Emma 6 Mannen zondag
86 vv SCM 6 Mannen zondag
87 Omlandia 6 Mannen zaal
88 Heeswijk 7 Mannen zondag
89 v.v. Hekelingen 7 Mannen zaterdag
90 GHVV'13 7 Mannen zaterdag
91 Foresters (de) 7 Mannen zaterdag
92 JEKA 7 Mannen zondag
93 v.v. Hekelingen 8 Mannen zaterdag
94 Heeswijk 8 Mannen zondag
95 JEKA 8 Mannen zondag
96 Foresters (de) 8 Mannen zaterdag
97 JEKA 9 Mannen zondag
98 v.v. Hekelingen 9 Mannen zaterdag
99 v.v. Hekelingen 10 Mannen zaterdag
100 JEKA 10 Mannen zondag
101 JEKA 11 Mannen zondag
102 JEKA 12 Mannen zondag
103 JEKA 13 Mannen zondag
104 JEKA 14 Mannen zondag
105 JEKA 15 Mannen zondag
106 JEKA 16 Mannen zondag
107 JEKA 17 Mannen zondag
108 JEKA 18 Mannen zondag
109 JEKA 19 Mannen zondag
110 v.v. Hekelingen VE1 Mannen veteranen zondag
111 v.v. Hekelingen VE2 Mannen veteranen zondag
112 EVC 35+1 Mannen 35+ zondag
113 MOC 35+1 Mannen 35+ zondag
114 HSV'69 35+1
115 vv SCM 35+1
116 Heeswijk 35+1 Mannen 35+ zondag
117 SDOB 35+1
118 Omlandia 35+1
119 vv SCM 35+2
120 HSV'69 45+1 Mannen 45+ zaterdag
121 SDOB 45+1 Mannen 45+ zondag
122 EVC 45+1 Mannen 45+ zondag
123 Omlandia 45+1
124 JEKA 45+1
125 SDOB 45+2 Mannen 45+ zondag
126 WMC G1G G-voetbal zaterdag Ingrid van Ginkel (Teammanager);
127 JEKA G1G G-voetbal zaterdag
128 v.v. Hekelingen G1 G-voetbal zaterdag
129 vv SCM G1 G-voetbal zaterdag
130 vv SCM G2 G-voetbal zaterdag
131 WMC G2 G-voetbal zaterdag Edwin van der Neut (Teammanager); Ingrid Ranzijn (Teammanager);
132 EVC JO19-1 Jeugd onder 19 zaterdag
133 JEKA JO19-1 Jeugd onder 19 zaterdag
134 GHVV'13 JO19-1 Jeugd onder 19 zaterdag
135 HCSC JO19-1 Jeugd onder 19 zaterdag
136 DWOW JO19-1 Jeugd onder 19 zaterdag
137 Hegelsom JO19-1 Jeugd onder 19 zaterdag Sander Rambags (Trainer/Coach); Mart Huijs (Leider); Robert Claessens (Leider);
138 Foresters (de) JO19-1 Jeugd onder 19 zaterdag
139 SDOB JO19-1 Jeugd onder 19 zaterdag Ron Dorreboom (Leider); Michel Ottolini (Trainer);
140 Omlandia JO19-1 Jeugd onder 19 zaterdag
141 v.v. Hekelingen JO19-1 Jeugd onder 19 zaterdag
142 Heeswijk JO19-1 Jeugd onder 19 zaterdag
143 Heeswijk JO19-2 Jeugd onder 19 zaterdag
144 JEKA JO19-2 Jeugd onder 19 zaterdag
145 EVC JO19-2 Jeugd onder 19 zaterdag
146 Omlandia JO19-2 Jeugd onder 19 zaterdag
147 GHVV'13 JO19-2 Jeugd onder 19 zaterdag
148 v.v. Hekelingen JO19-2 Jeugd onder 19 zaterdag
149 Foresters (de) JO19-2 Jeugd onder 19 zaterdag Jerrel Wijnhard (Trainer); Bas Michielsen (Leider);
150 JEKA JO19-3 Jeugd onder 19 zaterdag
151 Foresters (de) JO19-3 Jeugd onder 19 zaterdag
152 v.v. Hekelingen JO19-3 Jeugd onder 19 zaterdag
153 JEKA JO19-4 Jeugd onder 19 zaterdag
154 JEKA JO19-5 Jeugd onder 19 zaterdag
155 JEKA JO19-6 Jeugd onder 19 zaterdag
156 JEKA JO19-7 Jeugd onder 19 zaterdag
157 vv SCM JG1 Jeugd G-voetbal zaterdag
158 JEKA JG1G Jeugd G-voetbal zaterdag
159 JEKA JO17-1 Jeugd onder 17 zaterdag
160 Hegelsom JO17-1G Jeugd onder 17 zaterdag Pim Gubbels (06 41 45 87 51) (Trainer/Coach); Juul Janssen (Trainer/Coach); Rik Huijs (Trainer/Coach); Niels Draak (Assistent scheidsrechter); Sjaco Gijsbers (Keeperstrainer);
161 Heeswijk JO17-1 Jeugd onder 17 zaterdag
162 EVC JO17-1 Jeugd onder 17 zaterdag
163 HCSC JO17-1 Jeugd onder 17 zaterdag
164 Foresters (de) JO17-1 Jeugd onder 17 zaterdag
165 SDOB JO17-1 Jeugd onder 17 zaterdag
166 v.v. Hekelingen JO17-1 Jeugd onder 17 zaterdag
167 MOC JO17-1 Jeugd onder 17 zaterdag
168 Foresters (de) JO17-2 Jeugd onder 17 zaterdag
169 EVC JO17-2 Jeugd onder 17 zaterdag
170 SDOB JO17-2 Jeugd onder 17 zaterdag
171 JEKA JO17-2 Jeugd onder 17 zaterdag
172 v.v. Hekelingen JO17-2 Jeugd onder 17 zaterdag
173 MOC JO17-2 Jeugd onder 17 zaterdag
174 Heeswijk JO17-2G Jeugd onder 17 zaterdag
175 JEKA JO17-3 Jeugd onder 17 zaterdag
176 v.v. Hekelingen JO17-3 Jeugd onder 17 zaterdag
177 v.v. Hekelingen JO17-4 Jeugd onder 17 zaterdag
178 JEKA JO17-4 Jeugd onder 17 zaterdag
179 JEKA JO17-5 Jeugd onder 17 zaterdag
180 JEKA JO17-6 Jeugd onder 17 zaterdag
181 JEKA JO17-7 Jeugd onder 17 zaterdag
182 JEKA JO17-8 Jeugd onder 17 zaterdag
183 DWOW JO16-1 Jeugd onder 16 zaterdag
184 GHVV'13 JO16-1 Jeugd onder 16 zaterdag
185 Foresters (de) JO16-1 Jeugd onder 16 zaterdag
186 Omlandia JO16-1 Jeugd onder 16 zaterdag
187 Foresters (de) JO16-2 Jeugd onder 16 zaterdag
188 Foresters (de) JO15-1 Jeugd onder 15 zaterdag
189 DWOW JO15-1 Jeugd onder 15 zaterdag
190 Hegelsom JO15-1G Jeugd onder 15 zaterdag Lieke Stiphout (077-3985692) (Trainer/Coach); Pedro Versteegen (Trainer); Danny van Rens (Leider); Bram Cox (Trainer); Sjaco Gijsbers (Keeperstrainer);
191 EVC JO15-1 Jeugd onder 15 zaterdag
192 SDOB JO15-1 Jeugd onder 15 zaterdag
193 Omlandia JO15-1 Jeugd onder 15 zaterdag
194 JEKA JO15-1 Jeugd onder 15 zaterdag
195 HCSC JO15-1 Jeugd onder 15 zaterdag
196 WMC JO15-1 Jeugd onder 15 zaterdag
197 MOC JO15-1 Jeugd onder 15 zaterdag
198 Heeswijk JO15-1 Jeugd onder 15 zaterdag
199 v.v. Hekelingen JO15-1 Jeugd onder 15 zaterdag
200 SDOB JO15-2 Jeugd onder 15 zaterdag
201 v.v. Hekelingen JO15-2 Jeugd onder 15 zaterdag
202 Heeswijk JO15-2 Jeugd onder 15 zaterdag
203 HCSC JO15-2 Jeugd onder 15 zaterdag
204 Omlandia JO15-2 Jeugd onder 15 zaterdag
205 EVC JO15-2 Jeugd onder 15 zaterdag
206 JEKA JO15-2 Jeugd onder 15 zaterdag
207 Foresters (de) JO15-2 Jeugd onder 15 zaterdag
208 Foresters (de) JO15-3 Jeugd onder 15 zaterdag
209 v.v. Hekelingen JO15-3 Jeugd onder 15 zaterdag
210 JEKA JO15-3 Jeugd onder 15 zaterdag
211 JEKA JO15-4 Jeugd onder 15 zaterdag
212 JEKA JO15-5 Jeugd onder 15 zaterdag
213 JEKA JO15-6 Jeugd onder 15 zaterdag
214 JEKA JO15-7 Jeugd onder 15 zaterdag
215 JEKA JO15-8 Jeugd onder 15 zaterdag
216 JEKA JO15-9 Jeugd onder 15 zaterdag
217 JEKA JO15-10 Jeugd onder 15 zaterdag
218 JEKA JO15-11 Jeugd onder 15 zaterdag
219 JEKA JO15-12 Jeugd onder 15 zaterdag
220 SDOB JO14-1 Jeugd onder 14 zaterdag
221 Foresters (de) JO14-1 Jeugd onder 14 zaterdag
222 vv SCM JO14-1 Jeugd onder 14 zaterdag
223 EVC JO14-1 Jeugd onder 14 zaterdag
224 HSV'69 JO14-1 Jeugd onder 14 zaterdag
225 MOC JO14-1 Jeugd onder 14 zaterdag
226 GHVV'13 JO14-1G Jeugd onder 14 zaterdag
227 Foresters (de) JO14-2 Jeugd onder 14 zaterdag
228 Foresters (de) JO14-3 Jeugd onder 14 zaterdag
229 HCSC JO13-1 Jeugd onder 13 zaterdag
230 EVC JO13-1 Jeugd onder 13 zaterdag
231 JEKA JO13-1 Jeugd onder 13 zaterdag
232 DWOW JO13-1 Jeugd onder 13 zaterdag
233 v.v. Hekelingen JO13-1G Jeugd onder 13 zaterdag
234 Foresters (de) JO13-1 Jeugd onder 13 zaterdag
235 Omlandia JO13-1 Jeugd onder 13 zaterdag
236 Heeswijk JO13-1G Jeugd onder 13 zaterdag
237 GHVV'13 JO13-1G Jeugd onder 13 zaterdag
238 SC Emma JO13-1 Jeugd onder 13 zaterdag
239 Hegelsom JO13-1 Jeugd onder 13 zaterdag Peter Nijssen (077-3980051) (Trainer/Coach); Gerald Voragen (Leider); Sandor Verhaeg (Trainer); Ivo Oolthuis (Leider); Sjaco Gijsbers (Keeperstrainer);
240 SDOB JO13-1 Jeugd onder 13 zaterdag
241 JEKA JO13-2 Jeugd onder 13 zaterdag
242 Omlandia JO13-2 Jeugd onder 13 zaterdag
243 v.v. Hekelingen JO13-2G Jeugd onder 13 zaterdag
244 Foresters (de) JO13-2 Jeugd onder 13 zaterdag
245 EVC JO13-2 Jeugd onder 13 zaterdag
246 HCSC JO13-2 Jeugd onder 13 zaterdag
247 v.v. Hekelingen JO13-3 Jeugd onder 13 zaterdag
248 JEKA JO13-3 Jeugd onder 13 zaterdag
249 Foresters (de) JO13-3 Jeugd onder 13 zaterdag Jos Vestering (Leider); Koert Peperkamp (Leider);
250 Omlandia JO13-3 Jeugd onder 13 zaterdag
251 JEKA JO13-4 Jeugd onder 13 zaterdag
252 JEKA JO13-5 Jeugd onder 13 zaterdag
253 JEKA JO13-6 Jeugd onder 13 zaterdag
254 JEKA JO13-7 Jeugd onder 13 zaterdag
255 JEKA JO13-8 Jeugd onder 13 zaterdag
256 JEKA JO13-9 Jeugd onder 13 zaterdag
257 JEKA JO13 2007-1 Jeugd onder 13 zaterdag
258 JEKA JO14-1 Jeugd onder 14 zaterdag
259 JEKA JO13-12 Jeugd onder 13 zaterdag
260 EVC JO12-1 Jeugd onder 12 zaterdag
261 MOC JO12-1 Jeugd onder 12 zaterdag
262 HSV'69 JO12-1 Jeugd onder 12 zaterdag
263 Foresters (de) JO12-1 Jeugd onder 12 zaterdag
264 Heeswijk JO12-1 Jeugd onder 12 zaterdag
265 HCSC JO12-1 Jeugd onder 12 zaterdag
266 SDOB JO12-1 Jeugd onder 12 zaterdag
267 v.v. Hekelingen JO12-1 Jeugd onder 12 zaterdag
268 WMC JO12-1 Jeugd onder 12 zaterdag
269 Hegelsom JO12-1 Jeugd onder 12 zaterdag Jeroen Janssen (Trainer); Ruud Zanders (Trainer); Joep Vossen (Trainer); Lotte van Houtum (Leider);
270 DWOW JO12-1 Jeugd onder 12 zaterdag
271 v.v. Hekelingen JO12-2 Jeugd onder 12 zaterdag
272 Foresters (de) JO12-2 Jeugd onder 12 zaterdag
273 EVC JO12-2 Jeugd onder 12 zaterdag
274 Foresters (de) JO12-3 Jeugd onder 12 zaterdag
275 v.v. Hekelingen JO12-3 Jeugd onder 12 zaterdag
276 SDOB JO11-1 Jeugd onder 11 zaterdag
277 Foresters (de) JO11-1 Jeugd onder 11 zaterdag
278 HSV'69 JO11-1 Jeugd onder 11 zaterdag
279 GHVV'13 JO11-1G Jeugd onder 11 zaterdag
280 JEKA JO11-1G Jeugd onder 11 zaterdag
281 SC Emma JO11-1 Jeugd onder 11 zaterdag
282 DWOW JO11-1 Jeugd onder 11 zaterdag
283 Omlandia JO11-1G Jeugd onder 11 zaterdag
284 Heeswijk JO11-1 Jeugd onder 11 zaterdag
285 MOC JO11-1 Jeugd onder 11 zaterdag
286 EVC JO11-1 Jeugd onder 11 zaterdag
287 Hegelsom JO11-1 Jeugd onder 11 zaterdag Ralf Broos (Trainer); Richard Verhaeg (Trainer); Marcel Buijssen (Trainer);
288 HCSC JO11-1 Jeugd onder 11 zaterdag
289 v.v. Hekelingen JO11-1 Jeugd onder 11 zaterdag
290 DWOW JO11-2 Jeugd onder 11 zaterdag
291 Omlandia JO11-2G Jeugd onder 11 zaterdag
292 EVC JO11-2 Jeugd onder 11 zaterdag
293 SDOB JO11-2 Jeugd onder 11 zaterdag
294 Heeswijk JO11-2 Jeugd onder 11 zaterdag
295 JEKA JO11-2G Jeugd onder 11 zaterdag
296 SC Emma JO11-2 Jeugd onder 11 zaterdag
297 v.v. Hekelingen JO11-2 Jeugd onder 11 zaterdag
298 Foresters (de) JO11-2 Jeugd onder 11 zaterdag
299 JEKA JO11-3G Jeugd onder 11 zaterdag
300 Foresters (de) JO11-3 Jeugd onder 11 zaterdag
301 v.v. Hekelingen JO11-3G Jeugd onder 11 zaterdag
302 Omlandia JO11-3 Jeugd onder 11 zaterdag
303 JEKA JO11-4G Jeugd onder 11 zaterdag
304 Foresters (de) JO11-4 Jeugd onder 11 zaterdag
305 v.v. Hekelingen JO11-4 Jeugd onder 11 zaterdag
306 v.v. Hekelingen JO11-5 Jeugd onder 11 zaterdag
307 JEKA JO11-5G Jeugd onder 11 zaterdag
308 JEKA JO11-6G Jeugd onder 11 zaterdag
309 JEKA JO11-7G Jeugd onder 11 zaterdag
310 JEKA JO11-8G Jeugd onder 11 zaterdag
311 JEKA JO11-9G Jeugd onder 11 zaterdag
312 DWOW JO10-1 Jeugd onder 10 zaterdag
313 MOC JO10-1 Jeugd onder 10 zaterdag
314 SDOB JO10-1 Jeugd onder 10 zaterdag
315 WMC JO10-1G Jeugd onder 10 zaterdag Bianca Eickholt (Teammanager); Patrick Vijzelaar (Trainer/Coach); Dick van Wel (Trainer/Coach);
316 vv SCM JO10-1 Jeugd onder 10 zaterdag
317 GHVV'13 JO10-1G Jeugd onder 10 zaterdag
318 Foresters (de) JO10-1 Jeugd onder 10 zaterdag
319 v.v. Hekelingen JO10-1 Jeugd onder 10 zaterdag
320 HCSC JO10-1 Jeugd onder 10 zaterdag
321 JEKA JO10-1 Jeugd onder 10 zaterdag
322 EVC JO10-1 Jeugd onder 10 zaterdag
323 v.v. Hekelingen JO10-2 Jeugd onder 10 zaterdag
324 Foresters (de) JO10-2 Jeugd onder 10 zaterdag
325 JEKA JO10-2 Jeugd onder 10 zaterdag
326 SDOB JO10-2 Jeugd onder 10 zaterdag
327 v.v. Hekelingen JO10-3 Jeugd onder 10 zaterdag
328 JEKA JO10-3 Jeugd onder 10 zaterdag
329 Foresters (de) JO10-3 Jeugd onder 10 zaterdag Linda Daniels (Trainer/Coach); Jeroen Haanstra (Trainer/Coach);
330 JEKA JO10-4 Jeugd onder 10 zaterdag
331 v.v. Hekelingen JO10-4 Jeugd onder 10 zaterdag
332 JEKA JO10-5 Jeugd onder 10 zaterdag
333 JEKA JO10-6 Jeugd onder 10 zaterdag
334 JEKA JO10-7 Jeugd onder 10 zaterdag
335 JEKA JO10-8 Jeugd onder 10 zaterdag
336 JEKA JO10-9 Jeugd onder 10 zaterdag
337 JEKA JO10-10 Jeugd onder 10 zaterdag
338 JEKA JO10-11 Jeugd onder 10 zaterdag
339 JEKA JO10-12 Jeugd onder 10 zaterdag
340 MOC JO9-1 Jeugd onder 9 zaterdag
341 Hegelsom JO9-1G Jeugd onder 9 zaterdag Twan van de Rijdt (Trainer/Coach); Joep Gommans (Trainer); Mark Koning (Trainer);
342 Heeswijk JO9-1G Jeugd onder 9 zaterdag
343 v.v. Hekelingen JO9-1 Jeugd onder 9 zaterdag
344 GHVV'13 JO9-1G Jeugd onder 9 zaterdag
345 HCSC JO9-1 Jeugd onder 9 zaterdag
346 Omlandia JO9-1 Jeugd onder 9 zaterdag
347 Foresters (de) JO9-1 Jeugd onder 9 zaterdag Robbert Michielsen (Trainer/Coach); Erwin Edelman (Leider);
348 DWOW JO9-1 Jeugd onder 9 zaterdag
349 HSV'69 JO9-1 Jeugd onder 9 zaterdag
350 JEKA JO9-1G Jeugd onder 9 zaterdag
351 EVC JO9-1 Jeugd onder 9 zaterdag
352 SDOB JO9-1 Jeugd onder 9 zaterdag
353 SDOB JO9-2 Jeugd onder 9 zaterdag
354 JEKA JO9-2G Jeugd onder 9 zaterdag
355 DWOW JO9-2 Jeugd onder 9 zaterdag
356 Foresters (de) JO9-2 Jeugd onder 9 zaterdag
357 Hegelsom JO9-2G Jeugd onder 9 zaterdag Rob van Houtum (Trainer); Twan Verdellen (Trainer); Erwin Oomen (Trainer);
358 Heeswijk JO9-2 Jeugd onder 9 zaterdag
359 EVC JO9-2 Jeugd onder 9 zaterdag
360 v.v. Hekelingen JO9-2 Jeugd onder 9 zaterdag
361 JEKA JO9-3G Jeugd onder 9 zaterdag
362 Foresters (de), JO9-3M Jeugd onder 9 zaterdag
363 v.v. Hekelingen JO9-3 Jeugd onder 9 zaterdag
364 SDOB, JO9-3M Jeugd onder 9 zaterdag
365 JEKA JO9-4G Jeugd onder 9 zaterdag
366 SDOB JO9-4M Jeugd onder 9 zaterdag
367 JEKA JO9-5G Jeugd onder 9 zaterdag
368 JEKA JO9-6G Jeugd onder 9 zaterdag
369 JEKA JO9-7G Jeugd onder 9 zaterdag
370 JEKA JO9-8G Jeugd onder 9 zaterdag
371 JEKA JO9-9G Jeugd onder 9 zaterdag
372 JEKA JO9-10G Jeugd onder 9 zaterdag
373 JEKA JO9-11G Jeugd onder 9 zaterdag
374 JEKA JO9-12 Jeugd onder 9 zaterdag
375 MOC JO8-1 Jeugd onder 8 zaterdag
376 v.v. Hekelingen JO8-1 Jeugd onder 8 zaterdag
377 EVC JO8-1 Jeugd onder 8 zaterdag
378 Foresters (de) JO8-1 Jeugd onder 8 zaterdag
379 HCSC JO8-1 Jeugd onder 8 zaterdag
380 DWOW JO8-1 Jeugd onder 8 zaterdag
381 JEKA JO8-1 Jeugd onder 8 zaterdag
382 Omlandia JO8-1 Jeugd onder 8 zaterdag
383 WMC JO8-1 Jeugd onder 8 zaterdag
384 Heeswijk JO8-1 Jeugd onder 8 zaterdag
385 SDOB JO8-1 Jeugd onder 8 zaterdag
386 vv SCM JO8-1 Jeugd onder 8 zaterdag
387 JEKA JO8-2 Jeugd onder 8 zaterdag
388 HCSC JO8-2 Jeugd onder 8 zaterdag
389 Foresters (de) JO8-2 Jeugd onder 8 zaterdag
390 v.v. Hekelingen JO8-2 Jeugd onder 8 zaterdag
391 EVC JO8-2 Jeugd onder 8 zaterdag
392 Omlandia JO8-2 Jeugd onder 8 zaterdag
393 v.v. Hekelingen JO8-3 Jeugd onder 8 zaterdag
394 JEKA JO8-3 Jeugd onder 8 zaterdag
395 EVC JO8-3 Jeugd onder 8 zaterdag
396 Foresters (de) JO8-3 Jeugd onder 8 zaterdag
397 JEKA JO8-4 Jeugd onder 8 zaterdag
398 JEKA JO8-5 Jeugd onder 8 zaterdag
399 JEKA JO8-6 Jeugd onder 8 zaterdag
400 JEKA JO8-7 Jeugd onder 8 zaterdag
401 JEKA JO8-8 Jeugd onder 8 zaterdag
402 JEKA JO8-9 Jeugd onder 8 zaterdag
403 Omlandia JO7-1 Jeugd onder 7 zaterdag
404 JEKA JO7-1G Jeugd onder 7 zaterdag
405 JEKA JO7-2G Jeugd onder 7 zaterdag
406 JEKA JO7-3 Jeugd onder 7 zaterdag
407 JEKA JO7-4 Jeugd onder 7 zaterdag
408 JEKA JO7-5 Jeugd onder 7 zaterdag
409 JEKA JO7-6 Jeugd onder 7 zaterdag
410 JEKA JO7-7M Jeugd onder 7 zaterdag
411 JEKA JO7-8M Jeugd onder 7 zaterdag
412 JEKA JO7-9 Jeugd onder 7 zaterdag
413 JEKA JO7-10 Jeugd onder 7 zaterdag
414 JEKA JO7-11 Jeugd onder 7 zaterdag
415 JEKA JO7-12 Jeugd onder 7 zaterdag
416 JEKA JO7-13 Jeugd onder 7 zaterdag
417 JEKA JO7-14 Jeugd onder 7 zaterdag
418 HSV'69 VR1 Vrouwen zondag
419 ST Avesteyn/Heeswijk VR1 Vrouwen zondag
420 GHVV'13 VR1 Vrouwen zaterdag
421 DWOW VR1 Vrouwen zondag
422 WMC VR1 Vrouwen zaal
423 Hegelsom VR1 Vrouwen zondag Lesley de Sera (Trainer/Coach); Lieke van Stiphout (06-27355468) (Leider); Marjo Arts (Assistent scheidsrechter); Lotte van Houtum (Assistent scheidsrechter);
424 Omlandia VR1 Vrouwen zaal
425 v.v. Hekelingen VR1 Vrouwen zaterdag
426 WMC VR1 Vrouwen zondag
427 Omlandia VR1 Vrouwen zaterdag
428 SC Emma VR1 Vrouwen zaterdag
429 Foresters (de) VR1 Vrouwen zaterdag
430 DWOW VR1 Vrouwen zaal
431 JEKA VR1 Vrouwen zondag
432 DWOW VR2 Vrouwen zaal
433 v.v. Hekelingen VR2 Vrouwen zaterdag
434 DWOW VR2 Vrouwen zondag
435 ST Avesteyn/Heeswijk VR2 Vrouwen zondag
436 ST Avesteyn/Heeswijk VR3 Vrouwen zondag
437 JEKA VR30+1
438 HSV'69 VR30+1
439 ST Avesteyn/Heeswijk VR30+1
440 Omlandia VR30+1
441 EVC VR30+1
442 WMC VR30+1
443 vv SCM VR30+1
444 Omlandia VR30+2
445 Omlandia VR30+3
446 GHVV'13 MO19-1 Meisjes onder 19 zaterdag
447 v.v. Hekelingen MO19-1 Meisjes onder 19 zaterdag
448 DWOW MO19-1 Meisjes onder 19 zaterdag
449 Foresters (de) MO19-1 Meisjes onder 19 zaterdag
450 SC Emma MO19-1 Meisjes onder 19 zaterdag
451 JEKA MO19-1 Meisjes onder 19 zaterdag
452 HCSC MO19-1 Meisjes onder 19 zaterdag
453 WMC MO17-1 Meisjes onder 17 zaterdag
454 ST Avesteyn/Heeswijk MO17-1 Meisjes onder 17 zaterdag
455 JEKA MO17-1 Meisjes onder 17 zaterdag
456 v.v. Hekelingen MO17-1 Meisjes onder 17 zaterdag
457 SDOB MO17-1 Meisjes onder 17 zaterdag
458 Foresters (de) MO17-1 Meisjes onder 17 zaterdag
459 v.v. Hekelingen MO17-2 Meisjes onder 17 zaterdag
460 Foresters (de) MO17-2 Meisjes onder 17 zaterdag
461 Foresters (de) MO15-1 Meisjes onder 15 zaterdag
462 WMC MO15-1 Meisjes onder 15 zaterdag Maurice Rood (Teammanager); Bianca Eickholt (Teammanager);
463 EVC MO15-1 Meisjes onder 15 zaterdag
464 JEKA MO15-1 Meisjes onder 15 zaterdag
465 DWOW MO15-1 Meisjes onder 15 zaterdag
466 ST Avesteyn/Heeswijk MO15-1 Meisjes onder 15 zaterdag
467 JEKA MO15-2 Meisjes onder 15 zaterdag
468 DWOW MO13-1 Meisjes onder 13 zaterdag
469 SDOB MO13-1 Meisjes onder 13 zaterdag
470 JEKA MO13-1 Meisjes onder 13 zaterdag
471 Foresters (de) MO13-1 Meisjes onder 13 zaterdag
472 Foresters (de) MO13-2 Meisjes onder 13 zaterdag
473 SDOB MO11-1 Meisjes onder 11 zaterdag
474 Foresters (de) MO11-1 Meisjes onder 11 zaterdag
475 SDOB MO11-2 Meisjes onder 11 zaterdag
476 Hegelsom VET1 Pedro Hofmans (Leider); Patrick van Houtum (Leider);
477 Hegelsom JO7 Robert Heckathorn (Trainer); Koen Geurts (Trainer); Vacature (Trainer);

Powered by MijnClub.nu