Teams
# Team Categorie Leiders
1 WMC 1 Mannen zondag Stefan Mol (Teammanager); Arnold de Block (Trainer); Nino de Haas (Verzorger);
2 Beek Vooruit 1 Mannen zondag
3 Heeswijk 1 Mannen zondag
4 Hegelsom 1 Mannen zondag Juul Pennings (06-21154022) (Leider); Peter Geurts (06-40406919) (Leider); Math Joosten (06-15680959) (Trainer); Hans Kauffeld (06 42392692) (Fysiotherapeut); Erick Boots (06 27461734) (Assistent scheidsrechter); Niels Draak (06 13625203) (Leider); Sjaco Gijsberts (Keeperstrainer);
5 Foresters (de) 1 Mannen zaterdag
6 HCSC 1 Mannen zaterdag
7 DWOW 1
8 DWOW 1 Mannen zondag
9 JEKA 1 Mannen zondag
10 Omlandia 1 Mannen zaterdag
11 v.v. Hekelingen 1 Mannen zaterdag
12 MSC/Amslod 1 Mannen zaterdag
13 GHVV'13 1
14 EVC 1 Mannen zaal
15 MOC 1 Mannen zondag
16 Omlandia 1
17 MSC/Amslod Mannen zondag
18 EVC 1 Mannen zaterdag
19 SC Emma 1 Mannen zondag
20 vv SCM 1 Mannen zondag Ron Crommen (Trainer/Coach); Felix Kallen (Teammanager);
21 SDOB 1 Mannen zaterdag
22 SC Emma 2 Mannen zondag
23 Beek Vooruit 2 Mannen zaterdag
24 DWOW 2 Mannen zondag
25 GHVV'13 2
26 MSC/Amslod 2 Mannen zondag
27 Foresters (de) 2 Mannen zaterdag
28 MOC 2 Mannen zondag
29 vv SCM 2 Mannen zondag
30 SDOB 2 Mannen zondag
31 Heeswijk 2 Mannen zondag
32 EVC 2 Mannen zaterdag
33 SC Emma 2 Mannen zaterdag
34 v.v. Hekelingen 2 Mannen zaterdag
35 HCSC 2 Mannen zaterdag
36 JEKA 2 Mannen zondag
37 Omlandia 2 Mannen zaterdag
38 Beek Vooruit 2 Mannen zondag
39 Omlandia 2
40 WMC 2 Mannen zondag Piet Entius (Teammanager); Rajesh Bishesar (Trainer); Paul Sluis (Assistent scheidsrechter);
41 Hegelsom 2 Mannen zondag John Kluskens (Trainer); Jos Janssen (Leider); Hans Kauffeld (06 42392692) (Fysiotherapeut);
42 EVC 2 Mannen zaal
43 HSV'69 2
44 MSC/Amslod 2 Mannen zaterdag
45 EVC 2 Mannen zondag
46 Omlandia 3 Mannen zaterdag
47 Foresters (de) 3 Mannen zaterdag
48 WMC 3 Mannen zondag
49 DWOW 3 Mannen zondag
50 SDOB 3 Mannen zondag
51 MSC/Amslod 3 Mannen zondag
52 EVC 3 Mannen zaterdag
53 Omlandia 3
54 JEKA 3 Mannen zondag
55 HSV'69 3
56 SC Emma 3 Mannen zaterdag
57 Heeswijk 3 Mannen zondag
58 Hegelsom 3 Mannen zondag Freek Linders (06-13111727) (Leider); Ruud Beerkens (06-22302031) (Leider); Niels van Stiphout (Leider);
59 GHVV'13 3
60 v.v. Hekelingen 3 Mannen zaterdag
61 SC Emma 3 Mannen zondag
62 MSC/Amslod 3 Mannen zaterdag
63 Beek Vooruit 3 Mannen zondag
64 vv SCM 3 Mannen zondag
65 HCSC 3 Mannen zaterdag
66 SC Emma 4 Mannen zondag
67 DWOW 4 Mannen zondag
68 Hegelsom 4 Mannen zondag Roger Janssen (077-3988534/06-27385217) (Leider); Jos Peeters (06-22929878) (Leider);
69 Foresters (de) 4 Mannen zaterdag
70 Heeswijk 4 Mannen zondag
71 JEKA 4 Mannen zondag
72 Omlandia 4
73 Beek Vooruit 4 Mannen zondag
74 v.v. Hekelingen 4 Mannen zaterdag
75 GHVV'13 4
76 vv SCM 4 Mannen zondag
77 WMC 4 Mannen zondag Vedat Ă–zdemir (Teammanager); Arnoud Hoppes (Teammanager);
78 SDOB 4 Mannen zondag
79 HCSC 4 Mannen zaterdag
80 Omlandia 4 Mannen zaterdag
81 HSV'69 4
82 v.v. Hekelingen 5 Mannen zaterdag
83 Heeswijk 5 Mannen zondag
84 Foresters (de) 5 Mannen zaterdag
85 SC Emma 5 Mannen zondag
86 vv SCM 5 Mannen zondag
87 GHVV'13 5
88 SDOB 5 Mannen zondag
89 Omlandia 5
90 Beek Vooruit 5 Mannen zondag
91 JEKA 5 Mannen zondag
92 Omlandia 6
93 SC Emma 6 Mannen zondag
94 v.v. Hekelingen 6 Mannen zaterdag
95 Heeswijk 6 Mannen zondag
96 Foresters (de) 6 Mannen zaterdag
97 Beek Vooruit 6 Mannen zondag
98 JEKA 6 Mannen zondag
99 vv SCM 6 Mannen zondag
100 GHVV'13 6
101 Heeswijk 7 Mannen zondag
102 GHVV'13 7
103 Foresters (de) 7 Mannen zaterdag
104 JEKA 7 Mannen zondag
105 Beek Vooruit 7 Mannen zondag
106 v.v. Hekelingen 7 Mannen zaterdag
107 Heeswijk 8 Mannen zondag
108 JEKA 8 Mannen zondag
109 Beek Vooruit 8 Mannen zondag
110 v.v. Hekelingen 8 Mannen zaterdag
111 Foresters (de) 8 Mannen zaterdag
112 Beek Vooruit 9 Mannen zondag
113 v.v. Hekelingen 9 Mannen zaterdag
114 JEKA 9 Mannen zondag
115 v.v. Hekelingen 10 Mannen zaterdag
116 JEKA 10 Mannen zondag
117 Beek Vooruit 10 Mannen zondag
118 Beek Vooruit 11 Mannen zondag
119 JEKA 11 Mannen zondag
120 Beek Vooruit 12 Mannen zondag
121 JEKA 12 Mannen zondag
122 Beek Vooruit 13 Mannen zondag
123 JEKA 13 Mannen zondag
124 JEKA 14 Mannen zondag
125 JEKA 15 Mannen zondag
126 JEKA 16 Mannen zondag
127 JEKA 17 Mannen zondag
128 JEKA 18 Mannen zondag
129 JEKA 19 Mannen zondag
130 v.v. Hekelingen VE1 Mannen veteranen zondag
131 v.v. Hekelingen VE2 Mannen veteranen zondag
132 HSV'69 35+1
133 MSC/Amslod 35+1
134 vv SCM 35+1
135 SDOB 35+1
136 Beek Vooruit 35+1
137 Omlandia 35+1
138 Heeswijk 35+1 Mannen 35+ zondag
139 MOC 35+1 Mannen 35+ zondag
140 EVC 35+1 Mannen 35+ zondag
141 vv SCM 35+2
142 EVC 45+1 Mannen 45+ zondag
143 Beek Vooruit 45+1
144 Omlandia 45+1
145 JEKA 45+1
146 HSV'69 45+1
147 SDOB 45+1 Mannen 45+ zondag
148 Beek Vooruit 45+2
149 SDOB 45+2 Mannen 45+ zondag
150 vv SCM G1 G-voetbal zaterdag
151 JEKA G1G G-voetbal zaterdag
152 v.v. Hekelingen G1 G-voetbal zaterdag
153 WMC G1G G-voetbal zaterdag Ingrid van Ginkel (Teammanager);
154 vv SCM G2 G-voetbal zaterdag
155 WMC G2 G-voetbal zaterdag Edwin van der Neut (Teammanager); Ingrid Ranzijn (Teammanager);
156 DWOW JO19-1 Jeugd onder 19 zaterdag
157 Foresters (de) JO19-1 Jeugd onder 19 zaterdag
158 Beek Vooruit JO19-1 Jeugd onder 19 zaterdag
159 GHVV'13 JO19-1
160 SDOB JO19-1 Jeugd onder 19 zaterdag Jorrit Verweij (Leider); Aaron van de Boom (Trainer);
161 Heeswijk JO19-1 Jeugd onder 19 zaterdag
162 v.v. Hekelingen JO19-1 Jeugd onder 19 zaterdag
163 Omlandia JO19-1 Jeugd onder 19 zaterdag
164 HCSC JO19-1 Jeugd onder 19 zaterdag
165 EVC JO19-1 Jeugd onder 19 zaterdag
166 JEKA JO19-1 Jeugd onder 19 zaterdag
167 Hegelsom JO19-1 Jeugd onder 19 zaterdag Sander Rambags (Trainer/Coach); Mart Huijs (Leider); Robert Claessens (Leider);
168 MSC/Amslod JO19-1 Jeugd onder 19 zaterdag
169 Omlandia JO19-2 Jeugd onder 19 zaterdag
170 GHVV'13 JO19-2
171 v.v. Hekelingen JO19-2 Jeugd onder 19 zaterdag
172 MSC/Amslod JO19-2 Jeugd onder 19 zaterdag
173 Beek Vooruit JO19-2 Jeugd onder 19 zaterdag
174 Foresters (de) JO19-2 Jeugd onder 19 zaterdag Jerrel Wijnhard (Trainer); Bas Michielsen (Leider);
175 JEKA JO19-2 Jeugd onder 19 zaterdag
176 Heeswijk JO19-2 Jeugd onder 19 zaterdag
177 EVC JO19-2 Jeugd onder 19 zaterdag
178 Foresters (de) JO19-3 Jeugd onder 19 zaterdag
179 Beek Vooruit JO19-3
180 v.v. Hekelingen JO19-3 Jeugd onder 19 zaterdag
181 JEKA JO19-3 Jeugd onder 19 zaterdag
182 Beek Vooruit JO19-4 Jeugd onder 19 zaterdag
183 JEKA JO19-4 Jeugd onder 19 zaterdag
184 Beek Vooruit JO19-5 Jeugd onder 19 zaterdag
185 JEKA JO19-5 Jeugd onder 19 zaterdag
186 JEKA JO19-6 Jeugd onder 19 zaterdag
187 JEKA JO19-7 Jeugd onder 19 zaterdag
188 vv SCM JG1 Jeugd G-voetbal zaterdag
189 Beek Vooruit JG1 Jeugd G-voetbal zaterdag
190 JEKA JG1G Jeugd G-voetbal zaterdag
191 EVC JO17-1 Jeugd onder 17 zaterdag
192 v.v. Hekelingen JO17-1 Jeugd onder 17 zaterdag
193 MSC/Amslod JO17-1 Jeugd onder 17 zaterdag
194 Hegelsom JO17-1G Pim Gubbels (06 41 45 87 51) (Trainer/Coach); Juul Janssen (Trainer/Coach); Rik Huijs (Trainer/Coach); Niels Draak (Assistent scheidsrechter); Sjaco Gijsbers (Keeperstrainer);
195 Beek Vooruit JO17-1 Jeugd onder 17 zaterdag
196 ST HSV'69/Zevenhoven JO17-1
197 MOC JO17-1 Jeugd onder 17 zaterdag
198 Foresters (de) JO17-1 Jeugd onder 17 zaterdag
199 HCSC JO17-1 Jeugd onder 17 zaterdag
200 SDOB JO17-1 Jeugd onder 17 zaterdag
201 JEKA JO17-1 Jeugd onder 17 zaterdag
202 Heeswijk JO17-1 Jeugd onder 17 zaterdag
203 v.v. Hekelingen JO17-2 Jeugd onder 17 zaterdag
204 MOC JO17-2 Jeugd onder 17 zaterdag
205 JEKA JO17-2 Jeugd onder 17 zaterdag
206 Heeswijk JO17-2G Jeugd onder 17 zaterdag
207 Foresters (de) JO17-2 Jeugd onder 17 zaterdag
208 EVC JO17-2 Jeugd onder 17 zaterdag
209 MSC/Amslod JO17-2 Jeugd onder 17 zaterdag
210 Beek Vooruit JO17-2 Jeugd onder 17 zaterdag
211 v.v. Hekelingen JO17-3 Jeugd onder 17 zaterdag
212 Beek Vooruit JO17-3 Jeugd onder 17 zaterdag
213 JEKA JO17-3 Jeugd onder 17 zaterdag
214 MSC/Amslod JO17-3 Jeugd onder 17 zaterdag
215 v.v. Hekelingen JO17-4 Jeugd onder 17 zaterdag
216 JEKA JO17-4 Jeugd onder 17 zaterdag
217 JEKA JO17-5 Jeugd onder 17 zaterdag
218 JEKA JO17-6 Jeugd onder 17 zaterdag
219 JEKA JO17-7 Jeugd onder 17 zaterdag
220 JEKA JO17-8 Jeugd onder 17 zaterdag
221 Beek Vooruit JO16-1
222 Omlandia JO16-1 Jeugd onder 16 zaterdag
223 DWOW JO16-1 Jeugd onder 16 zaterdag
224 Foresters (de) JO16-1 Jeugd onder 16 zaterdag
225 GHVV'13 JO16-1
226 Foresters (de) JO16-2 Jeugd onder 16 zaterdag
227 Beek Vooruit JO16-2 Jeugd onder 16 zaterdag
228 Heeswijk JO15-1
229 EVC JO15-1 Jeugd onder 15 zaterdag
230 JEKA JO15-1 Jeugd onder 15 zaterdag
231 Omlandia JO15-1 Jeugd onder 15 zaterdag
232 MSC/Amslod JO15-1 Jeugd onder 15 zaterdag
233 MOC JO15-1 Jeugd onder 15 zaterdag
234 Hegelsom JO15-1G Jeugd onder 15 zaterdag Lieke Stiphout (077-3985692) (Trainer/Coach); Pedro Versteegen (Trainer); Danny van Rens (Leider); Bram Cox (Trainer); Sjaco Gijsbers (Keeperstrainer);
235 Foresters (de) JO15-1 Jeugd onder 15 zaterdag
236 WMC JO15-1 Jeugd onder 15 zaterdag
237 SDOB JO15-1 Jeugd onder 15 zaterdag
238 HCSC JO15-1 Jeugd onder 15 zaterdag
239 DWOW JO15-1 Jeugd onder 15 zaterdag
240 Beek Vooruit JO15-1 Jeugd onder 15 zaterdag
241 v.v. Hekelingen JO15-1 Jeugd onder 15 zaterdag
242 Beek Vooruit JO15-2 Jeugd onder 15 zaterdag
243 HCSC JO15-2 Jeugd onder 15 zaterdag
244 v.v. Hekelingen JO15-2 Jeugd onder 15 zaterdag
245 Heeswijk JO15-2 Jeugd onder 15 zaterdag
246 EVC JO15-2 Jeugd onder 15 zaterdag
247 Foresters (de) JO15-2 Jeugd onder 15 zaterdag
248 MSC/Amslod JO15-2 Jeugd onder 15 zaterdag
249 Omlandia JO15-2 Jeugd onder 15 zaterdag
250 JEKA JO15-2 Jeugd onder 15 zaterdag
251 SDOB JO15-2 Jeugd onder 15 zaterdag
252 Foresters (de) JO15-3 Jeugd onder 15 zaterdag
253 JEKA JO15-3 Jeugd onder 15 zaterdag
254 Beek Vooruit JO15-3 Jeugd onder 15 zaterdag
255 MSC/Amslod JO15-3 Jeugd onder 15 zaterdag
256 v.v. Hekelingen JO15-3 Jeugd onder 15 zaterdag
257 JEKA JO15-4 Jeugd onder 15 zaterdag
258 JEKA JO15-5 Jeugd onder 15 zaterdag
259 JEKA JO15-6
260 JEKA JO15-7 Jeugd onder 15 zaterdag
261 JEKA JO15-8 Jeugd onder 15 zaterdag
262 JEKA JO15-9 Jeugd onder 15 zaterdag
263 JEKA JO15-10 Jeugd onder 15 zaterdag
264 JEKA JO15-11 Jeugd onder 15 zaterdag
265 JEKA JO15-12 Jeugd onder 15 zaterdag
266 SDOB JO14-1 Jeugd onder 14 zaterdag
267 JEKA JO14-1 Jeugd onder 14 zaterdag
268 MOC JO14-1 Jeugd onder 14 zaterdag
269 HSV'69 JO14-1
270 EVC JO14-1 Jeugd onder 14 zaterdag
271 Beek Vooruit JO14-1 Jeugd onder 14 zaterdag
272 GHVV'13 JO14-1G
273 Foresters (de) JO14-1 Jeugd onder 14 zaterdag
274 Foresters (de) JO14-2 Jeugd onder 14 zaterdag
275 Beek Vooruit JO14-2 Jeugd onder 14 zaterdag
276 Foresters (de) JO14-3 Jeugd onder 14 zaterdag
277 Beek Vooruit JO14-3 Jeugd onder 14 zaterdag
278 Heeswijk JO13-1G Jeugd onder 13 zaterdag
279 GHVV'13 JO13-1G
280 Foresters (de) JO13-1 Jeugd onder 13 zaterdag
281 Omlandia JO13-1 Jeugd onder 13 zaterdag
282 Hegelsom JO13-1 Jeugd onder 13 zaterdag Peter Nijssen (077-3980051) (Trainer/Coach); Gerald Voragen (Leider); Sandor Verhaeg (Trainer); Ivo Oolthuis (Leider); Sjaco Gijsbers (Keeperstrainer);
283 DWOW JO13-1 Jeugd onder 13 zaterdag
284 MOC JO13-1 Jeugd onder 13 zaterdag
285 SDOB JO13-1 Jeugd onder 13 zaterdag
286 SC Emma JO13-1 Jeugd onder 13 zaterdag
287 EVC JO13-1 Jeugd onder 13 zaterdag
288 JEKA JO13-1 Jeugd onder 13 zaterdag
289 HCSC JO13-1 Jeugd onder 13 zaterdag
290 Beek Vooruit JO13-1 Jeugd onder 13 zaterdag
291 MSC/Amslod JO13-1 Jeugd onder 13 zaterdag
292 v.v. Hekelingen JO13-1 Jeugd onder 13 zaterdag
293 Beek Vooruit JO13-2 Jeugd onder 13 zaterdag
294 HCSC JO13-2 Jeugd onder 13 zaterdag
295 EVC JO13-2 Jeugd onder 13 zaterdag
296 v.v. Hekelingen JO13-2G Jeugd onder 13 zaterdag
297 JEKA JO13-2 Jeugd onder 13 zaterdag
298 MSC/Amslod JO13-2 Jeugd onder 13 zaterdag
299 Omlandia JO13-2 Jeugd onder 13 zaterdag
300 Foresters (de) JO13-2 Jeugd onder 13 zaterdag
301 JEKA JO13-3 Jeugd onder 13 zaterdag
302 Omlandia JO13-3 Jeugd onder 13 zaterdag
303 v.v. Hekelingen JO13-3 Jeugd onder 13 zaterdag
304 Beek Vooruit JO13-3 Jeugd onder 13 zaterdag
305 Foresters (de) JO13-3 Jeugd onder 13 zaterdag Jos Vestering (Leider); Koert Peperkamp (Leider);
306 JEKA JO13-4 Jeugd onder 13 zaterdag
307 JEKA JO13-5 Jeugd onder 13 zaterdag
308 JEKA JO13-6 Jeugd onder 13 zaterdag
309 JEKA JO13-7 Jeugd onder 13 zaterdag
310 JEKA JO13-8 Jeugd onder 13 zaterdag
311 JEKA JO13-9 Jeugd onder 13 zaterdag
312 JEKA JO13-10 Jeugd onder 13 zaterdag
313 JEKA JO13-11 Jeugd onder 13 zaterdag
314 JEKA JO13-12 Jeugd onder 13 zaterdag
315 Foresters (de) JO12-1 Jeugd onder 12 zaterdag
316 HSV'69 JO12-1
317 MOC JO12-1 Jeugd onder 12 zaterdag
318 Hegelsom JO12-1 Jeugd onder 12 zaterdag Jeroen Janssen (Trainer); Ruud Zanders (Trainer); Joep Vossen (Trainer); Lotte van Houtum (Leider);
319 JEKA JO12-1 Jeugd onder 12 zaterdag
320 Heeswijk JO12-1 Jeugd onder 12 zaterdag
321 WMC JO12-1 Jeugd onder 12 zaterdag
322 HCSC JO12-1 Jeugd onder 12 zaterdag
323 MSC/Amslod JO12-1 Jeugd onder 12 zaterdag
324 v.v. Hekelingen JO12-1 Jeugd onder 12 zaterdag
325 Beek Vooruit JO12-1 Jeugd onder 12 zaterdag
326 EVC JO12-1 Jeugd onder 12 zaterdag
327 DWOW JO12-1 Jeugd onder 12 zaterdag
328 SDOB JO12-1 Jeugd onder 12 zaterdag
329 Beek Vooruit JO12-2 Jeugd onder 12 zaterdag
330 EVC JO12-2 Jeugd onder 12 zaterdag
331 v.v. Hekelingen JO12-2 Jeugd onder 12 zaterdag
332 SDOB JO12-2 Jeugd onder 12 zaterdag
333 Foresters (de) JO12-2 Jeugd onder 12 zaterdag
334 Beek Vooruit JO12-3 Jeugd onder 12 zaterdag
335 v.v. Hekelingen JO12-3 Jeugd onder 12 zaterdag
336 Foresters (de) JO12-3 Jeugd onder 12 zaterdag
337 Beek Vooruit JO12-4 Jeugd onder 12 zaterdag
338 Beek Vooruit JO12-5 Jeugd onder 12 zaterdag
339 HCSC JO11-1 Jeugd onder 11 zaterdag
340 Hegelsom JO11-1 Jeugd onder 11 zaterdag Ralf Broos (Trainer); Richard Verhaeg (Trainer); Marcel Buijssen (Trainer);
341 HSV'69 JO11-1
342 Heeswijk JO11-1 Jeugd onder 11 zaterdag
343 Beek Vooruit JO11-1 Jeugd onder 11 zaterdag
344 MSC/Amslod JO11-1 Jeugd onder 11 zaterdag
345 Omlandia JO11-1G Jeugd onder 11 zaterdag
346 GHVV'13 JO11-1G
347 MOC JO11-1 Jeugd onder 11 zaterdag
348 JEKA JO11-1G Jeugd onder 11 zaterdag
349 Foresters (de) JO11-1 Jeugd onder 11 zaterdag
350 SC Emma JO11-1 Jeugd onder 11 zaterdag
351 SDOB JO11-1 Jeugd onder 11 zaterdag
352 EVC JO11-1 Jeugd onder 11 zaterdag
353 v.v. Hekelingen JO11-1 Jeugd onder 11 zaterdag
354 DWOW JO11-1 Jeugd onder 11 zaterdag
355 Foresters (de) JO11-2 Jeugd onder 11 zaterdag
356 Omlandia JO11-2G Jeugd onder 11 zaterdag
357 v.v. Hekelingen JO11-2 Jeugd onder 11 zaterdag
358 MSC/Amslod JO11-2 Jeugd onder 11 zaterdag
359 EVC JO11-2 Jeugd onder 11 zaterdag
360 JEKA JO11-2G Jeugd onder 11 zaterdag
361 Heeswijk JO11-2
362 DWOW JO11-2 Jeugd onder 11 zaterdag
363 Beek Vooruit JO11-2 Jeugd onder 11 zaterdag
364 SDOB JO11-2 Jeugd onder 11 zaterdag
365 Beek Vooruit JO11-3 Jeugd onder 11 zaterdag
366 v.v. Hekelingen JO11-3G Jeugd onder 11 zaterdag
367 JEKA JO11-3G Jeugd onder 11 zaterdag
368 Foresters (de) JO11-3 Jeugd onder 11 zaterdag
369 Omlandia JO11-3 Jeugd onder 11 zaterdag
370 MSC/Amslod JO11-3
371 MSC/Amslod JO11-4 Jeugd onder 11 zaterdag
372 Foresters (de) JO11-4 Jeugd onder 11 zaterdag
373 Beek Vooruit JO11-4
374 JEKA JO11-4G Jeugd onder 11 zaterdag
375 v.v. Hekelingen JO11-4 Jeugd onder 11 zaterdag
376 v.v. Hekelingen JO11-5 Jeugd onder 11 zaterdag
377 JEKA JO11-5G Jeugd onder 11 zaterdag
378 JEKA JO11-6G Jeugd onder 11 zaterdag
379 JEKA JO11-7G Jeugd onder 11 zaterdag
380 JEKA JO11-8G Jeugd onder 11 zaterdag
381 JEKA JO11-9G Jeugd onder 11 zaterdag
382 MOC JO10-1 Jeugd onder 10 zaterdag
383 MSC/Amslod JO10-1 Jeugd onder 10 zaterdag
384 SDOB JO10-1 Jeugd onder 10 zaterdag
385 Beek Vooruit JO10-1 Jeugd onder 10 zaterdag
386 DWOW JO10-1 Jeugd onder 10 zaterdag
387 GHVV'13 JO10-1G
388 vv SCM JO10-1 Jeugd onder 10 zaterdag
389 HCSC JO10-1 Jeugd onder 10 zaterdag
390 Foresters (de) JO10-1 Jeugd onder 10 zaterdag
391 JEKA JO10-1 Jeugd onder 10 zaterdag
392 v.v. Hekelingen JO10-1 Jeugd onder 10 zaterdag
393 WMC JO10-1G Jeugd onder 10 zaterdag Bianca Eickholt (Teammanager); Patrick Vijzelaar (Trainer/Coach); Dick van Wel (Trainer/Coach);
394 SC Emma JO10-1 Jeugd onder 10 zaterdag
395 EVC JO10-1 Jeugd onder 10 zaterdag
396 Beek Vooruit JO10-2 Jeugd onder 10 zaterdag
397 Foresters (de) JO10-2 Jeugd onder 10 zaterdag
398 SDOB JO10-2 Jeugd onder 10 zaterdag
399 JEKA JO10-2 Jeugd onder 10 zaterdag
400 v.v. Hekelingen JO10-2 Jeugd onder 10 zaterdag
401 Foresters (de) JO10-3 Jeugd onder 10 zaterdag Linda Daniels (Trainer/Coach); Jeroen Haanstra (Trainer/Coach);
402 Beek Vooruit JO10-3 Jeugd onder 10 zaterdag
403 v.v. Hekelingen JO10-3 Jeugd onder 10 zaterdag
404 JEKA JO10-3 Jeugd onder 10 zaterdag
405 JEKA JO10-4 Jeugd onder 10 zaterdag
406 v.v. Hekelingen JO10-4 Jeugd onder 10 zaterdag
407 Beek Vooruit JO10-4 Jeugd onder 10 zaterdag
408 JEKA JO10-5 Jeugd onder 10 zaterdag
409 JEKA JO10-6 Jeugd onder 10 zaterdag
410 JEKA JO10-7 Jeugd onder 10 zaterdag
411 JEKA JO10-8 Jeugd onder 10 zaterdag
412 JEKA JO10-9 Jeugd onder 10 zaterdag
413 JEKA JO10-10 Jeugd onder 10 zaterdag
414 JEKA JO10-11 Jeugd onder 10 zaterdag
415 JEKA JO10-12 Jeugd onder 10 zaterdag
416 Beek Vooruit JO9-1 Jeugd onder 9 zaterdag
417 EVC JO9-1 Jeugd onder 9 zaterdag
418 HCSC JO9-1 Jeugd onder 9 zaterdag
419 HSV'69 JO9-1
420 MSC/Amslod JO9-1 Jeugd onder 9 zaterdag
421 SC Emma JO9-1 Jeugd onder 9 zaterdag
422 SDOB JO9-1 Jeugd onder 9 zaterdag
423 v.v. Hekelingen JO9-1 Jeugd onder 9 zaterdag
424 Omlandia JO9-1 Jeugd onder 9 zaterdag
425 Foresters (de) JO9-1 Jeugd onder 9 zaterdag Robbert Michielsen (Trainer/Coach); Erwin Edelman (Leider);
426 JEKA JO9-1G Jeugd onder 9 zaterdag
427 Hegelsom JO9-1G Jeugd onder 9 zaterdag Twan van de Rijdt (Trainer/Coach); Joep Gommans (Trainer); Mark Koning (Trainer);
428 DWOW JO9-1 Jeugd onder 9 zaterdag
429 MOC JO9-1 Jeugd onder 9 zaterdag
430 GHVV'13 JO9-1G
431 Heeswijk JO9-1G Jeugd onder 9 zaterdag
432 Foresters (de) JO9-2 Jeugd onder 9 zaterdag
433 v.v. Hekelingen JO9-2 Jeugd onder 9 zaterdag
434 SDOB JO9-2 Jeugd onder 9 zaterdag
435 JEKA JO9-2G Jeugd onder 9 zaterdag
436 MSC/Amslod JO9-2 Jeugd onder 9 zaterdag
437 EVC JO9-2 Jeugd onder 9 zaterdag
438 Heeswijk JO9-2 Jeugd onder 9 zaterdag
439 Beek Vooruit JO9-2 Jeugd onder 9 zaterdag
440 DWOW JO9-2 Jeugd onder 9 zaterdag
441 Hegelsom JO9-2G Jeugd onder 9 zaterdag Rob van Houtum (Trainer); Twan Verdellen (Trainer); Erwin Oomen (Trainer);
442 SDOB, JO9-3 Jeugd onder 9 zaterdag
443 JEKA JO9-3G Jeugd onder 9 zaterdag
444 Beek Vooruit JO9-3 Jeugd onder 9 zaterdag
445 Foresters (de), JO9-3M
446 v.v. Hekelingen JO9-3 Jeugd onder 9 zaterdag
447 MSC/Amslod JO9-3 Jeugd onder 9 zaterdag
448 JEKA JO9-4G Jeugd onder 9 zaterdag
449 Beek Vooruit JO9-4 Jeugd onder 9 zaterdag
450 SDOB JO9-4M Jeugd onder 9 zaterdag
451 JEKA JO9-5G Jeugd onder 9 zaterdag
452 JEKA JO9-6G Jeugd onder 9 zaterdag
453 JEKA JO9-7G Jeugd onder 9 zaterdag
454 JEKA JO9-8G Jeugd onder 9 zaterdag
455 JEKA JO9-9G Jeugd onder 9 zaterdag
456 JEKA JO9-10G Jeugd onder 9 zaterdag
457 JEKA JO9-11G Jeugd onder 9 zaterdag
458 JEKA JO9-12 Jeugd onder 9 zaterdag
459 MOC JO8-1 Jeugd onder 8 zaterdag
460 JEKA JO8-1 Jeugd onder 8 zaterdag
461 SDOB JO8-1 Jeugd onder 8 zaterdag
462 Beek Vooruit JO8-1 Jeugd onder 8 zaterdag
463 Heeswijk JO8-1 Jeugd onder 8 zaterdag
464 EVC JO8-1 Jeugd onder 8 zaterdag
465 DWOW JO8-1 Jeugd onder 8 zaterdag
466 Foresters (de) JO8-1 Jeugd onder 8 zaterdag
467 v.v. Hekelingen JO8-1 Jeugd onder 8 zaterdag
468 MSC/Amslod JO8-1 Jeugd onder 8 zaterdag
469 HCSC JO8-1 Jeugd onder 8 zaterdag
470 WMC JO8-1 Jeugd onder 8 zaterdag
471 Omlandia JO8-1 Jeugd onder 8 zaterdag
472 HCSC JO8-2 Jeugd onder 8 zaterdag
473 EVC JO8-2 Jeugd onder 8 zaterdag
474 Foresters (de) JO8-2 Jeugd onder 8 zaterdag
475 Beek Vooruit JO8-2 Jeugd onder 8 zaterdag
476 Omlandia JO8-2 Jeugd onder 8 zaterdag
477 MSC/Amslod JO8-2 Jeugd onder 8 zaterdag
478 v.v. Hekelingen JO8-2 Jeugd onder 8 zaterdag
479 JEKA JO8-2 Jeugd onder 8 zaterdag
480 JEKA JO8-3 Jeugd onder 8 zaterdag
481 EVC JO8-3 Jeugd onder 8 zaterdag
482 Beek Vooruit JO8-3 Jeugd onder 8 zaterdag
483 v.v. Hekelingen JO8-3 Jeugd onder 8 zaterdag
484 Foresters (de) JO8-3 Jeugd onder 8 zaterdag
485 HCSC JO8-3 Jeugd onder 8 zaterdag
486 JEKA JO8-4 Jeugd onder 8 zaterdag
487 HCSC JO8-4 Jeugd onder 8 zaterdag
488 Beek Vooruit JO8-4 Jeugd onder 8 zaterdag
489 JEKA JO8-5 Jeugd onder 8 zaterdag
490 JEKA JO8-6 Jeugd onder 8 zaterdag
491 JEKA JO8-7 Jeugd onder 8 zaterdag
492 JEKA JO8-8 Jeugd onder 8 zaterdag
493 JEKA JO8-9 Jeugd onder 8 zaterdag
494 JEKA JO7-1G Jeugd onder 7 zaterdag
495 Omlandia JO7-1 Jeugd onder 7 zaterdag
496 JEKA JO7-2G Jeugd onder 7 zaterdag
497 JEKA JO7-3 Jeugd onder 7 zaterdag
498 JEKA JO7-4 Jeugd onder 7 zaterdag
499 JEKA JO7-5 Jeugd onder 7 zaterdag
500 JEKA JO7-6 Jeugd onder 7 zaterdag
501 JEKA JO7-7M Jeugd onder 7 zaterdag
502 JEKA JO7-8M Jeugd onder 7 zaterdag
503 JEKA JO7-9 Jeugd onder 7 zaterdag
504 JEKA JO7-10 Jeugd onder 7 zaterdag
505 JEKA JO7-11 Jeugd onder 7 zaterdag
506 JEKA JO7-12 Jeugd onder 7 zaterdag
507 JEKA JO7-13 Jeugd onder 7 zaterdag
508 JEKA JO7-14 Jeugd onder 7 zaterdag
509 SC Emma VR1 Vrouwen zaterdag
510 DWOW VR1
511 v.v. Hekelingen VR1 Vrouwen zaterdag
512 JEKA VR1 Vrouwen zondag
513 DWOW VR1 Vrouwen zondag
514 HSV'69 VR1
515 Omlandia VR1
516 GHVV'13 VR1
517 WMC VR1 Vrouwen zondag
518 Beek Vooruit VR1 Vrouwen zondag
519 Foresters (de) VR1 Vrouwen zaterdag
520 WMC VR1 Vrouwen zaal
521 Omlandia VR1 Vrouwen zaterdag
522 Hegelsom VR1 Vrouwen zondag Lesley de Sera (Trainer/Coach); Lieke van Stiphout (06-27355468) (Leider); Marjo Arts (Assistent scheidsrechter); Lotte van Houtum (Assistent scheidsrechter);
523 MSC/Amslod VR1 Vrouwen zaterdag
524 Omlandia VR1
525 v.v. Hekelingen VR2 Vrouwen zaterdag
526 DWOW VR2 Vrouwen zondag
527 DWOW VR2
528 SC Emma VR2 Vrouwen zaterdag
529 MSC/Amslod VR2
530 Omlandia VR30+1
531 vv SCM VR30+1
532 EVC VR30+1
533 JEKA VR30+1
534 HSV'69 VR30+1
535 WMC VR30+1
536 Omlandia VR30+2
537 Omlandia VR30+3
538 GHVV'13 MO19-1
539 SC Emma MO19-1 Meisjes onder 19 zaterdag
540 JEKA MO19-1 Meisjes onder 19 zaterdag
541 v.v. Hekelingen MO19-1 Meisjes onder 19 zaterdag
542 HCSC MO19-1 Meisjes onder 19 zaterdag
543 DWOW MO19-1 Meisjes onder 19 zaterdag
544 Foresters (de) MO19-1 Meisjes onder 19 zaterdag
545 Beek Vooruit MO17-1 Meisjes onder 17 zaterdag
546 WMC MO17-1 Meisjes onder 17 zaterdag
547 SDOB MO17-1 Meisjes onder 17 zaterdag
548 JEKA MO17-1
549 v.v. Hekelingen MO17-1 Meisjes onder 17 zaterdag
550 Foresters (de) MO17-1 Meisjes onder 17 zaterdag
551 Foresters (de) MO17-2 Meisjes onder 17 zaterdag
552 v.v. Hekelingen MO17-2 Meisjes onder 17 zaterdag
553 EVC MO15-1 Meisjes onder 15 zaterdag
554 JEKA MO15-1 Meisjes onder 15 zaterdag
555 Foresters (de) MO15-1 Meisjes onder 15 zaterdag
556 DWOW MO15-1 Meisjes onder 15 zaterdag
557 Beek Vooruit MO15-1 Meisjes onder 15 zaterdag
558 WMC MO15-1 Meisjes onder 15 zaterdag Maurice Rood (Teammanager); Bianca Eickholt (Teammanager);
559 JEKA MO15-2 Meisjes onder 15 zaterdag
560 JEKA MO13-1
561 DWOW MO13-1 Meisjes onder 13 zaterdag
562 Foresters (de) MO13-1 Meisjes onder 13 zaterdag
563 Beek Vooruit MO13-1 Meisjes onder 13 zaterdag
564 SDOB MO13-1 Meisjes onder 13 zaterdag
565 Foresters (de) MO13-2 Meisjes onder 13 zaterdag
566 Beek Vooruit MO11-1 Meisjes onder 11 zaterdag
567 Foresters (de) MO11-1 Meisjes onder 11 zaterdag
568 SDOB MO11-1 Meisjes onder 11 zaterdag
569 SDOB MO11-2 Meisjes onder 11 zaterdag
570 SDOB MO11-3 Meisjes onder 11 zaterdag
571 MSC/Amslod RC1
572 HSV'69 DB1
573 MSC/Amslod JO17-4 Jeugd onder 17 zaterdag
574 MSC/Amslod JO10-2 Jeugd onder 10 zaterdag
575 SC Emma JO11-2 Jeugd onder 11 zaterdag
576 SDOB JO17-2 Jeugd onder 17 zaterdag
577 vv SCM JO8-1 Jeugd onder 8 zaterdag
578 Omlandia JO17-1
579 GHVV'13 O23
580 Beek Vooruit JO7-9 Jeugd onder 7 zaterdag
581 JEKA 21 Mannen zondag
582 JEKA 20 Mannen zondag
583 Omlandia JO10-1 Jeugd onder 10 zaterdag
584 Omlandia JO12-1 Jeugd onder 12 zaterdag
585 Beek Vooruit JO7-7 Jeugd onder 7 zaterdag
586 Beek Vooruit JO7-8 Jeugd onder 7 zaterdag
587 vv SCM JO14-1 Jeugd onder 14 zaterdag
588 vv SCM JO11-1
589 Hegelsom JO7 Robert Heckathorn (Trainer); Koen Geurts (Trainer); Vacature (Trainer);
590 SDOB JO9-5M Jeugd onder 9 zaterdag
591 Beek Vooruit JO7-6 Jeugd onder 7 zaterdag
592 Beek Vooruit JO7-3 Jeugd onder 7 zaterdag
593 Beek Vooruit JO7-4 Jeugd onder 7 zaterdag
594 Beek Vooruit JO11-5 Jeugd onder 11 zaterdag
595 Beek Vooruit JO7-1 Jeugd onder 7 zaterdag
596 Beek Vooruit JO7-10 Jeugd onder 7 zaterdag
597 HSV'69 DS1
598 Omlandia JO9-2 Jeugd onder 9 zaterdag
599 HCSC JO12-2
600 HSV'69 D1
601 HSV'69 JO7-1
602 HSV'69 E1
603 Hegelsom VET1 Pedro Hofmans (Leider); Patrick van Houtum (Leider); Patrick Manders (Grensrechter); Roy Broos (Leider);
604 Beek Vooruit JO7-2 Jeugd onder 7 zaterdag
605 Beek Vooruit JO7-11 Jeugd onder 7 zaterdag
606 Beek Vooruit JO7-5 Jeugd onder 7 zaterdag
607 v.v. Hekelingen JO8-4 Jeugd onder 8 zaterdag
608 Heeswijk JO13-2 Jeugd onder 13 zaterdag
609 Hegelsom JO8-1 Jeugd onder 8 zaterdag

Powered by MijnClub.nu