Wedstrijdschema rkvv JEKA
zaterdag 24 februari 2018
# Thuisploeg Kleedk. Uitploeg Kleedk. Scheidsrechter Aanv. Aanw. Soort Veld
101277 RKSV Heeze G1 JEKA G1G ZA 12:30 11:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Het Lambrek
Sterkselseweg 55, HEEZE
51740 JEKA JO19-1 ZA SC 't Zand JO19-1 Afgeschermd 14:30 14:00 regulier 1

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
107384 JEKA JO19-2 ZA Moerse Boys JO19-1 P.L. Jonkers 12:30 12:00 regulier 6

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
106506 JEKA JO19-3 ZA Baronie JO19-5 16:15 15:45 regulier 7

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
105518 The Gunners JO19-1 JEKA JO19-4 ZA S. Tijssen 12:30 11:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hooghuys
Wikketuin 15 A, BREDA
105650 Sarto JO19-4 JEKA JO19-5 ZA 16:30 15:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Westend
Gilzerbaan 251, TILBURG
105983 JEKA JO19-6 ZA SC Welberg JO19-1 16:15 15:45 regulier 6

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
107124 GSBW JO19-3 JEKA JO19-7 ZA 13:00 12:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark D'n Kuil
Wim Rotherlaan 8, GOIRLE
101398 JEKA JG1G ZA GSBW JG2G 11:00 10:30 regulier 7.1

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
54961 Unitas'30 JO17-1 JEKA JO17-1 ZA E. Ozkan 14:15 13:15 regulier

Accomodatie:

Sportpark De Lage Banken
Concordialaan 210, ETTEN-LEUR
108102 Unitas'30 JO17-2 JEKA JO17-2 ZA R. Willemen 16:00 15:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark De Lage Banken
Concordialaan 210, ETTEN-LEUR
108469 DIA JO17-2 JEKA JO17-3 ZA 11:00 10:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark De Gouwen
Donkerstraat 34, TETERINGEN
108366 JEKA JO17-4 ZA TSC JO17-3 15:30 15:00 regulier 4

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
110133 Unitas'30 JO17-4 JEKA JO17-5 ZA 13:45 12:45 regulier

Accomodatie:

Sportpark De Lage Banken
Concordialaan 210, ETTEN-LEUR
140708 Oranje Wit JO16-1 JEKA JO16-1 ZA 13:00 12:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark Oranje Wit
Nieuwe Noordpolderweg 1, DORDRECHT
138745 JEKA JO16-2 ZA Herovina JO16-1 15:30 15:00 regulier 3

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
138740 JEKA JO16-3 ZA Oranje Wit JO16-2 14:30 14:00 regulier 7

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
59460 JEKA JO15-1 ZA VVGZ JO15-1 R. Bulkmans 12:00 11:30 regulier 1

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
139889 JEKA JO15-2 ZA Beerse Boys JO15-1 13:45 13:15 regulier 3

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
102108 JEKA JO15-3 ZA DIA JO15-2 13:45 13:15 regulier 4

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
104036 SAB JO15-1 JEKA JO15-4 ZA 11:15 10:15 regulier

Accomodatie:

Sportpark Ruitersboslaan
Ruitersboslaan 57, BREDA
111824 JEKA JO14-1 ZA MOC'17 JO14-1 12:30 12:00 regulier 7

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
111826 Roosendaal JO14-4 JEKA JO14-2 ZA 11:45 10:45 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hulsdonk
Sportstraat 17, ROOSENDAAL
63984 VOAB JO13-1 JEKA JO13-1 ZA M.P. de Brouwer 13:00 12:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45, GOIRLE
113147 JEKA JO13-2 ZA DIA JO13-1 10:30 10:00 regulier 3

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
115998 JEKA JO13-3 ZA Roosendaal JO13-3 11:00 10:30 regulier 6

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
114718 Jong Brabant JO13-2 JEKA JO13-4 ZA 11:30 10:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14, BERKEL-ENSCHOT
113016 JEKA JO13-5 ZA Rijen JO13-2 09:00 08:30 regulier 4

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
113900 JEKA JO13-6 ZA VVAC JO13-2 09:00 08:30 regulier 3

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
113095 JEKA JO13-8 ZA Baronie JO13-5 10:30 10:00 regulier 4

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
116671 SC 't Zand JO12-1G JEKA JO12-1 ZA A. Elmessaoudi 11:15 10:15 regulier

Accomodatie:

Sportpark Bijstervelden
Bijsterveldenlaan 1, TILBURG
116346 MOC'17 JO12-2 JEKA JO12-2 ZA Afgeschermd 09:45 08:45 regulier

Accomodatie:

Sportpark Rozenoord
Olympialaan 53, BERGEN OP ZOOM
116281 Gloria UC JO12-1 JEKA JO12-3 ZA 12:45 11:45 regulier

Accomodatie:

Sportpark Boschoven
Sportlaan 20, BAARLE-NASSAU
116445 JEKA JO12-4 ZA Sarto JO12-2 08:30 08:00 regulier 1

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
116531 Roosendaal JO12-1 JEKA JO12-5 ZA 09:00 08:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hulsdonk
Sportstraat 17, ROOSENDAAL
116932 Dongen JO11-1 JEKA JO11-1G ZA Afgeschermd 10:45 09:45 regulier

Accomodatie:

Sportpark De Biezen
Procureurweg 2, DONGEN
118372 Boeimeer JO11-2 JEKA JO11-2G ZA M. van Schelt 08:30 07:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Heksenwiel
Heksendans 4, BREDA
122664 JEKA JO11-3G ZA Unitas'30 JO11-3 09:45 09:15 regulier 7.1

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
118641 JEKA JO11-4G ZA SC 't Zand JO11-3G 11:00 10:30 regulier 7.2

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
121359 TVC Breda JO11-1 JEKA JO11-5G ZA 09:45 08:45 regulier

Accomodatie:

Sportpark TVC Breda
Kwakkelhutstraat 102, BREDA
118201 The Gunners JO11-3 JEKA JO11-6G ZA R.P.R. Kraaijenbrink 11:00 10:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hooghuys
Wikketuin 15 A, BREDA
119703 JEKA JO11-7G ZA Baronie JO11-2 09:45 09:15 regulier 6.2

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
121583 Baronie JO11-3 JEKA JO11-8G ZA 12:45 11:45 regulier

Accomodatie:

Sportpark De Blauwe Kei
Blauwe Kei 1 a, BREDA
120364 JEKA JO11-10G ZA Baronie JO11-7 09:45 09:15 regulier 6.1

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
123249 JEKA JO10-1 ZA BSC JO10-1 09:45 09:15 regulier 7.2

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
123687 Baronie JO10-2 JEKA JO10-2 ZA 11:45 10:45 regulier

Accomodatie:

Sportpark De Blauwe Kei
Blauwe Kei 1 a, BREDA
124440 JEKA JO10-3 ZA DIA JO10-2 08:30 08:00 regulier 7.2

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
123173 HZ'75 JO10-1 JEKA JO10-4 ZA 09:30 08:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Het Moerbos
Stationsweg 1, HOOGE ZWALUWE
123313 JEKA JO10-5 ZA SC 't Zand JO10-4 08:30 08:00 regulier 6.2

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
124625 Gloria UC JO10-2 JEKA JO10-6 ZA 09:00 08:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark Boschoven
Sportlaan 20, BAARLE-NASSAU
124101 JEKA JO10-7 ZA Terheijden JO10-3G 08:30 08:00 regulier 6.1

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
123627 JEKA JO10-8 ZA Hilvaria JO10-2 08:30 08:00 regulier 7.1

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
124096 Kogelvangers JO10-2G JEKA JO10-9 ZA 09:00 08:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark Kogelvangers
Grintweg 1, WILLEMSTAD NB
128257 JEKA JO9-1G ZA Baronie JO9-1 09:30 09:00 regulier 2.2

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
129966 JEKA JO9-2G ZA Baronie JO9-2 09:30 09:00 regulier 2.1

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
126386 JEKA JO9-3G ZA Right'Oh JO9-1 09:30 09:00 regulier 2.3

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
127507 TVC Breda JO9-2G JEKA JO9-4G ZA 08:30 07:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark TVC Breda
Kwakkelhutstraat 102, BREDA
129674 Baronie JO9-4 JEKA JO9-5G ZA 09:30 08:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark De Blauwe Kei
Blauwe Kei 1 a, BREDA
124797 JEKA JO9-6G ZA WSC JO9-2 09:30 09:00 regulier 2.4

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
125188 RFC JO9-1 JEKA JO9-7G ZA 08:45 07:45 regulier

Accomodatie:

Gemeentelijk Sportpark
Kloosterweg 5, RAAMSDONKSVEER
125609 JEKA JO9-8G ZA JEKA JO9-11G 08:30 08:00 regulier 2.2

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
127143 Unitas'30 JO9-3 JEKA JO9-9G ZA 08:30 07:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark De Lage Banken
Concordialaan 210, ETTEN-LEUR
128359 Baronie JO9-10 JEKA JO9-10G ZA 08:30 07:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark De Blauwe Kei
Blauwe Kei 1 a, BREDA
129640 DSE JO9-3 JEKA JO9-12G ZA 10:15 09:15 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hoge Neerstraat
Olympiade 25, ETTEN-LEUR
131283 Beek Vooruit JO8-1 JEKA JO8-1 ZA 11:00 10:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark De Heikant
Heikantsestraat 37 B, PRINSENBEEK
130366 JEKA JO8-3 ZA JEKA JO8-2 08:30 08:00 regulier 2.4

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
132791 Baronie JO8-2 JEKA JO8-4 ZA 11:00 10:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark De Blauwe Kei
Blauwe Kei 1 a, BREDA
132760 JEKA JO8-5 ZA Oosterhout JO8-1 08:30 08:00 regulier 2.1

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
132748 DIA JO8-2 JEKA JO8-6 ZA 09:00 08:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark De Gouwen
Donkerstraat 34, TETERINGEN
132921 MOC'17 JO8-9 JEKA JO8-7 ZA 09:45 08:45 regulier

Accomodatie:

Sportpark Rozenoord
Olympialaan 53, BERGEN OP ZOOM
130583 JEKA JO8-8 ZA Madese Boys JO8-2 08:30 08:00 regulier 2.3

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
132623 JEKA JO8-9 ZA ST TPO/DHV/VOV JO8-1 10:30 10:00 regulier 2.2

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
132322 JEKA JO8-10 ZA TSV Gudok JO8-5 10:30 10:00 regulier 2.1

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
133579 Groen Wit JO7-2 JEKA JO7-2G ZA 08:30 07:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Haags
Postillonstraat 2, BREDA
135055 Viola JO7-1 JEKA JO7-3 ZA 10:30 09:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Alpheim
Speelveld 3, ALPHEN NB
133384 Beek Vooruit JO7-4 JEKA JO7-4 ZA 11:00 10:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark De Heikant
Heikantsestraat 37 B, PRINSENBEEK
134097 Boeimeer JO7-1 JEKA JO7-5 ZA 11:30 10:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Heksenwiel
Heksendans 4, BREDA
133846 VVR JO7-1 JEKA JO7-6 ZA 09:00 08:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark De Laguiten
Laguitensebaan 56, RIJSBERGEN
133878 JEKA JO7-7M ZA Internos JO7-1 10:00 09:30 regulier 5.2

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
134196 JEKA JO7-8M ZA Groen Wit JO7-5 10:00 09:30 regulier 5.1

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
134397 Boeimeer JO7-2 JEKA JO7-9 ZA 11:30 10:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Heksenwiel
Heksendans 4, BREDA
133222 Chaam JO7-3 JEKA JO7-11 ZA 09:00 08:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark Groot Heivelt
Gilzeweg 45 A, CHAAM
135485 JEKA MO17-1 ZA DIA MO17-1 14:30 14:00 regulier 6

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
136540 JEKA MO15-1 ZA Unitas'30 MO15-2 10:00 09:30 regulier 1

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
137510 Achtmaal MO13-1 JEKA MO13-1 ZA 12:00 11:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark v.v. Achtmaal
Buntweg 7, ACHTMAAL
JEKA JO6-3 JEKA JO6-4 09:00 08:30 oefenwedstrijd 5.1

Accomodatie:

Geen informatie beschikbaar
JEKA JO6-1 JEKA JO6-2 09:00 08:30 oefenwedstrijd 5.2

Accomodatie:

Geen informatie beschikbaar
zondag 25 februari 2018
# Thuisploeg Kleedk. Uitploeg Kleedk. Scheidsrechter Aanv. Aanw. Soort Veld
23354 JEKA 1 ZO 1 Gilze 1 2 W.A.L. Broekhoven 14:30 12:30 regulier 1

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
26088 JEKA 2 ZO 3 UNA 2 4 11:30 11:00 regulier 1

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
26268 Terheijden 2 JEKA 3 ZO C.A. den Ridder 11:30 10:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Ruitersvaart
Ruitersvaartseweg 1, TERHEIJDEN
24998 Virtus 2 JEKA 4 ZO L. Zizoir 12:00 11:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark De Meeren
Westrand 3, ZEVENBERGEN
25721 Roosendaal 4 JEKA 5 ZO J.A.F. de Keizer 11:30 10:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hulsdonk
Sportstraat 17, ROOSENDAAL
26589 JEKA 6 ZO 7 TVC Breda 2 8 12:00 11:30 regulier 4

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
38957 Right'Oh 3 JEKA 7 ZO 12:00 11:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark Het Bolwerk
Stadsweg 1, GEERTRUIDENBERG
47901 JEKA 8 ZO 9 Right'Oh 2 10 10:00 09:30 regulier 7

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
49076 Bavel 4 JEKA 9 ZO 12:00 11:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark De Roosberg
Bavelse Hei 7, BAVEL
41832 JEKA 10 ZO 5 GSC/ODS 2 6 12:00 11:30 regulier 6

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
44648 Baronie 8 JEKA 12 ZO E. Ozkan 12:00 11:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark De Blauwe Kei
Blauwe Kei 1 a, BREDA
37092 JEKA 13 ZO 3 Beek Vooruit 11 4 14:30 14:00 regulier 6

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
41254 Bavel 7 JEKA 14 ZO 10:00 09:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark De Roosberg
Bavelse Hei 7, BAVEL
51018 JEKA VR1 ZO 11 DSE VR2 12 12:00 11:30 regulier 7

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
50261 JEKA VR2 ZO 9 DVO'60 VR2 10 14:30 14:00 regulier 7

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL

Powered by MijnClub.nu