Wedstrijdschema rkvv JEKA
woensdag 19 september 2018
# Thuisploeg Kleedk. Uitploeg Kleedk. Scheidsrechter Aanv. Aanw. Soort Veld
4689 Moerse Boys JO17-1 JEKA JO17-4 ZA 19:30 18:30 beker

Accomodatie:

Sportpark Akkermolen
Akkermolenweg 11, ZUNDERT
VR1 Brasschaat JEKA VR1 ZO 20:00 19:30 oefenwedstrijd

Accomodatie:

Geen informatie beschikbaar
zaterdag 22 september 2018
# Thuisploeg Kleedk. Uitploeg Kleedk. Scheidsrechter Aanv. Aanw. Soort Veld
20776 JEKA G1G ZA SVG G1 11:30 11:00 regulier 7.2

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
31752 JEKA JO19-1 ZA Sarto JO19-1 H.P. Ghijsen 14:30 14:00 regulier 1

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
78029 Drechtstreek JO19-2 JEKA JO19-2 ZA 14:00 13:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark Oostpolder
Parkweg 7, PAPENDRECHT
33258 Roosendaal JO19-2 JEKA JO19-3 ZA 15:00 14:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hulsdonk
Sportstraat 17, ROOSENDAAL
34442 Beek Vooruit JO19-3 JEKA JO19-4 ZA 15:00 14:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark De Heikant
Heikantsestraat 37 B, PRINSENBEEK
33320 TSV Gudok JO19-4 JEKA JO19-5 ZA 15:00 14:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark Dalem Zuid
Spaubeekstraat 201, TILBURG
92944 JEKA JO19-6 ZA Zwaluwe JO19-1 15:15 14:45 regulier 7

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
92185 Emplina JG1 JEKA JG1G ZA 11:00 10:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark Empel Zuid
Riek 1, 'S-HERTOGENBOSCH
34999 Halsteren JO17-1 JEKA JO17-1 ZA C.P. Nieuwland 13:15 12:15 regulier

Accomodatie:

Sportpark De beek
De Beeklaan 31, HALSTEREN
36412 JEKA JO17-2 ZA Olympia'60 JO17-1 11:45 11:15 regulier 6

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
37042 JEKA JO17-3 ZA Nieuwkuijk JO17-1 13:15 12:45 regulier 7

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
37372 JEKA JO17-4 ZA Beek Vooruit JO17-4 13:45 13:15 regulier 6

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
35536 VV Papendrecht JO17-2 JEKA JO17-5 ZA 10:30 09:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Slobbengors
Industrieweg 3, PAPENDRECHT
36757 JEKA JO17-6 ZA NEO'25 JO17-1 15:45 15:15 regulier 6

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
37693 VVR JO17-2 JEKA JO17-7 ZA 12:30 11:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark De Laguiten
Laguitensebaan 56, RIJSBERGEN
38885 JEKA JO15-1 ZA Terneuzen JO15-1 J. Janse 12:00 11:30 regulier 1

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
39397 JEKA JO15-2 ZA SV Reeshof JO15-1 S.L.M. van Hezik 10:00 09:30 regulier 6

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
40830 JEKA JO15-3 ZA Chaam JO15-1 15:15 14:45 regulier 3

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
39730 Dussense Boys JO15-1 JEKA JO15-4 ZA 13:00 12:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark Dussense Boys
Binnen 2 A, DUSSEN
39662 TVC Breda JO15-2 JEKA JO15-5 ZA 13:00 12:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark TVC Breda
Kwakkelhutstraat 102, BREDA
39481 Alblasserdam JO15-1 JEKA JO15-6 ZA 09:30 08:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Souburgh
Vinkenpolderweg 25 j, ALBLASSERDAM
40500 JEKA JO15-7 ZA WSC JO15-3 15:15 14:45 regulier 4

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
40392 JEKA JO15-8 ZA SCO JO15-2 13:30 13:00 regulier 3

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
40628 Were Di JO15-2 JEKA JO15-9 ZA 10:30 09:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6, TILBURG
40669 Olympia'60 JO15-2 JEKA JO15-10 ZA 11:15 10:15 regulier

Accomodatie:

Sportpark Crispijn
Crispijnhof 8, DONGEN
41784 JEKA JO15-11 ZA TVC Breda JO15-4 13:30 13:00 regulier 4

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
43446 SC 't Zand JO13-1G JEKA JO13-1 ZA 11:15 10:15 regulier

Accomodatie:

Sportpark Bijstervelden
Bijsterveldenlaan 1, TILBURG
45564 Gilze JO13-1 JEKA JO13-2 ZA J.G.M. Heessels 11:45 10:45 regulier

Accomodatie:

Sportpark Verhoven
Ridderstraat 98, GILZE
46046 JEKA JO13-3 ZA TSC JO13-2 10:30 10:00 regulier 3

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
46727 JEKA JO13-4 ZA Zundert JO13-1 12:00 11:30 regulier 3

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
46812 Heerjansdam JO13-2 JEKA JO13-5 ZA 08:30 07:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark De Molenwei
Molenwei 1, HEERJANSDAM
45681 Unitas'30 JO13-5 JEKA JO13-6 ZA J. F.H. Stallinga 13:45 12:45 regulier

Accomodatie:

Sportpark De Lage Banken
Concordialaan 210, ETTEN-LEUR
43757 JEKA JO13-7 ZA SJO/BZC'14 JO13-1 09:00 08:30 regulier 3

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
45881 JEKA JO13-8 ZA Dongen JO13-3 09:00 08:30 regulier 4

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
44996 TSC JO13-4 JEKA JO13-9 ZA 10:00 09:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark De Warande
Warandelaan 10 14, OOSTERHOUT NB
44875 Drechtstreek JO13 2007-1 JEKA JO13 2007-1 ZA 10:15 09:15 regulier

Accomodatie:

Sportpark Oostpolder
Parkweg 7, PAPENDRECHT
45239 JEKA JO14-1M ZA Roosendaal JO13-2 12:00 11:30 regulier 4

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
44284 JEKA JO13-13 ZA JEKA JO13-12 10:30 10:00 regulier 4

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
50690 JEKA JO11-1G ZA Drechtstreek JO11-1 11:30 11:00 regulier 7.1

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
49402 Dongen JO11-1 JEKA JO11-2G ZA K. Proosten 10:00 09:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark De Biezen
Procureurweg 2, DONGEN
50111 VOAB JO11-2 JEKA JO11-3G ZA 10:15 09:15 regulier

Accomodatie:

Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45, GOIRLE
52927 JEKA JO11-4G ZA VVR JO11-1 10:00 09:30 regulier 7.1

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
49419 DIA JO11-3 JEKA JO11-5G ZA 09:00 08:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark De Gouwen
Donkerstraat 34, TETERINGEN
50397 FC Tilburg JO11-2 JEKA JO11-6G ZA A. Korjenic 10:15 09:15 regulier

Accomodatie:

Sportpark TSV Longa
Spoordijk 30, TILBURG
51050 JEKA JO11-7G ZA VCW JO11-1G 08:30 08:00 regulier 7.1

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
96439 JEKA JO11-8G ZA Victoria'03 JO11-2 11:30 11:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
49841 JEKA JO11-9G ZA Rijen JO11-4 08:30 08:00 regulier 7.2

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
55920 TSV Gudok JO10-1 JEKA JO10-1 ZA 09:45 08:45 regulier

Accomodatie:

Sportpark Dalem Zuid
Spaubeekstraat 201, TILBURG
55187 VVGZ JO10-1 JEKA JO10-2 ZA 14:45 13:45 regulier

Accomodatie:

Sportpark De Noord
Noordpark 1, ZWIJNDRECHT
55647 JEKA JO10-4 ZA Bavel JO10-3 10:30 10:00 regulier 2.2.3

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
53218 JEKA JO10-5 ZA Victoria'03 JO10-1 10:30 10:00 regulier 2.1.1

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
55696 JEKA JO10-7 ZA ST RKDSV / EDN'56 JO10-1 10:30 10:00 regulier 2.1.2

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
55988 JEKA JO10-8 ZA Baardwijk JO10-1 11:45 11:15 regulier 2.1.1

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
54450 JEKA JO10-9 ZA Olympia'60 JO10-2 10:30 10:00 regulier 2.2.4

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
54220 JEKA JO10-10 ZA Lepelstraatse Boys JO10-1 11:45 11:15 regulier 2.1.2

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
53046 Gesta JO10-1G JEKA JO10-11 ZA 10:30 09:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark De Leeuwerik
Sint Jacobsstraat 1 B, GALDER
57027 SC 't Zand JO9-1G JEKA JO9-1G ZA 08:45 07:45 regulier

Accomodatie:

Sportpark Bijstervelden
Bijsterveldenlaan 1, TILBURG
60236 Groen Wit JO9-1 JEKA JO9-2G ZA 09:45 08:45 regulier

Accomodatie:

Sportpark Haags
Postillonstraat 2, BREDA
56305 JEKA JO9-3G ZA Oosterhout JO9-1 09:30 09:00 regulier 2.1.2

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
59319 JEKA JO9-4G ZA Wieldrecht JO9-2 09:30 09:00 regulier 2.1.1

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
58339 DIA JO9-2 JEKA JO9-5G ZA 09:00 08:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark De Gouwen
Donkerstraat 34, TETERINGEN
60007 JEKA JO9-6G ZA Unitas'30 JO9-3 09:30 09:00 regulier 2.2.4

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
59263 Baronie JO9-3 JEKA JO9-7G ZA 12:00 11:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark De Blauwe Kei
Blauwe Kei 1 a, BREDA
59198 JEKA JO9-8G ZA Rijen JO9-2 09:30 09:00 regulier 2.2.3

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
59385 Chaam JO9-1 JEKA JO9-9G ZA 10:45 09:45 regulier

Accomodatie:

Sportpark Groot Heivelt
Gilzeweg 45 A, CHAAM
58489 TVC Breda JO9-2G JEKA JO9-10G ZA 10:00 09:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark TVC Breda
Kwakkelhutstraat 102, BREDA
57146 Baronie JO9-5 JEKA JO9-11G ZA 11:00 10:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark De Blauwe Kei
Blauwe Kei 1 a, BREDA
60786 MOC'17 JO8-1 JEKA JO8-1 ZA 08:30 07:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Rozenoord
Olympialaan 53, BERGEN OP ZOOM
61197 JEKA JO8-2 ZA The Gunners JO8-1 08:30 08:00 regulier 2.2.3

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
61369 JEKA JO8-3 ZA Moerse Boys JO8-1 08:30 08:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
62373 JEKA JO8-3 ZA Boeimeer JO8-1 08:30 08:00 regulier 2.1.1

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
60995 BSC JO8-1 JEKA JO8-4 ZA 09:45 08:45 regulier

Accomodatie:

Sportpark Vierhoeven
Nispenseweg 1, ROOSENDAAL
61569 JEKA JO8-5 ZA Gloria UC JO8-1 08:30 08:00 regulier 2.1.2

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
61027 JEKA JO8-6 ZA JEKA JO8-7 08:30 08:00 regulier 2.2.4

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
62344 Boeimeer JO8-3 JEKA JO8-8 ZA 08:30 07:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Heksenwiel
Heksendans 4, BREDA
61834 Oosterhout JO8-2 JEKA JO8-9 ZA 08:30 07:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Contreie
Weststadweg 1, OOSTERHOUT NB
61842 UVV'40 JO8-4 JEKA JO8-10 ZA 09:00 08:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark Jeugdland
Jeugdland 1, ULVENHOUT
64575 JEKA JO7-1G ZA Groen Wit JO7-1 12:00 11:30 regulier 5.1.2

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
64666 TSC JO7-1 JEKA JO7-2G ZA 14:00 13:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark De Warande
Warandelaan 10 14, OOSTERHOUT NB
64003 JEKA JO7-3 ZA Gesta JO7-1 11:00 10:30 regulier 5.2.3

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
64779 Groen Wit JO7-2 JEKA JO7-4 ZA 08:30 07:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Haags
Postillonstraat 2, BREDA
63934 JEKA JO7-5 ZA SEOLTO JO7-1 11:00 10:30 regulier 5.1.2

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
64795 Sparta'30 JO7-1 JEKA JO7-6 ZA 09:30 08:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Jan Claesenhof
Neer-Andelseweg 6 B, ANDEL
64002 DEVO JO7-1 JEKA JO7-7M ZA 10:30 09:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark DEVO
Past van Breugelstraat 87, BOSSCHENHOOFD
63869 JEKA JO7-8M ZA VVR JO7-4 10:00 09:30 regulier 5.2.3

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
64563 JEKA JO7-9 ZA Baronie JO7-5 10:00 09:30 regulier 5.1.2

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
66605 WDS'19 MO17-1 JEKA MO17-1 ZA 11:30 10:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Paradijs
Ganzerik 80, BREDA
79237 JEKA MO15-1 ZA ST Zundert/Wernhout MO15-1 10:00 09:30 regulier 1

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
68772 JEKA MO13-2 ZA OVV'67 MO13-1 08:30 08:00 regulier 6

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
zondag 23 september 2018
# Thuisploeg Kleedk. Uitploeg Kleedk. Scheidsrechter Aanv. Aanw. Soort Veld
72524 JEKA 1 ZO 1 SC Kruisland 1 2 Afgeschermd 14:30 12:30 regulier 1

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
73693 JEKA 2 ZO 3 BMC 2 4 A.P.P.M. Mathon 11:30 11:00 regulier 1

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
73701 Moerse Boys 2 JEKA 3 ZO A.M.J. Morelis 12:00 11:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark Akkermolen
Akkermolenweg 11, ZUNDERT
Afgelast JEKA 4 ZO SCO 2 J.M.W. Verpoorten 10:00 09:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
73888 JEKA 5 ZO 11 DIA 2 12 12:00 11:30 regulier 4

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
74226 Viola 2 JEKA 6 ZO 12:00 11:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark Alpheim
Speelveld 3, ALPHEN NB
88221 JEKA 7 ZO 9 Halsteren 3 10 12:00 11:30 regulier 7

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
82571 Dongen 4 JEKA 8 ZO M. van Dam 12:00 11:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark De Biezen
Procureurweg 2, DONGEN
88406 JEKA 9 ZO 7 Sarto 6 8 13:00 12:30 regulier 6

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
85137 JEKA 10 ZO 5 Rood-Wit W 3 6 10:00 09:30 regulier 3

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
88594 Chaam 2 JEKA 11 ZO 10:00 09:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark Groot Heivelt
Gilzeweg 45 A, CHAAM
89312 JEKA 12 ZO 7 Were Di 5 8 10:00 09:30 regulier 6

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
87586 JEKA 13 ZO 5 Unitas'30 4 6 14:30 14:00 regulier 7

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
96734 JEKA 14 ZO IFC 4 10:00 09:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
86606 Unitas'30 5 JEKA 14 ZO J. van Luijt 10:00 09:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark De Lage Banken
Concordialaan 210, ETTEN-LEUR
84657 OVV'67 3 JEKA 15 ZO 12:15 11:15 regulier

Accomodatie:

Sportpark Uilendonck
Looierijstraat 39, OOSTEIND
91721 JEKA 17 ZO 1 Boeimeer 6 2 10:00 09:30 regulier 7

Accomodatie:

Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21, BAVEL
76598 Achtmaal VR1 JEKA VR1 ZO 10:00 09:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark v.v. Achtmaal
Buntweg 7, ACHTMAAL
75729 Bavel VR4 JEKA VR2 ZO 10:00 09:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark De Roosberg
Bavelse Hei 7, BAVEL

Powered by MijnClub.nu